Audiotech logo

Czy Focusrite Vocaster to rewolucja w produkcji podcastów? Recenzja 0dB.pl

Rynek podcastów rośnie z miesiąca na miesiąc – dziś każdy może usiąść i zacząć tworzyć własną audycję. Jednak rozwiązań dedykowanych dla ich twórców, jak do tej pory nie było na rynku zbyt wiele. Czy Focusrite z serią Vocaster zawojuje rynek tak, jak zrobił to 10 lat temu z produkcją muzyki i Scarlettami? Dowiedzmy się jaką ma na ten temat opinię Tomasz Wróblewski z 0dB.pl.

„Jak dla mnie Vocaster to interfejs wybitny. Spełnia większość wymagań stawianych urządzeniom profesjonalnym, a jednocześnie  jest doskonale dopasowany do potrzeb osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się podcastingiem. Pozwala na prowadzenie spotkań na żywo, jak również wielokanałowe ich nagrywanie dla dalszej obróbki w wielośladowych programach audio.”

W poniższej recenzji Vocaster Two został dokładnie przeanalizowany – sprawdzając czy realia pokrywają się z danymi podanymi przez producenta i co faktycznie powoduje włączenie wbudowanego DSP.

Miłego oglądania i słuchania!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors