Audiotech logo

Circuit Components 1.5

Nowa wersja firmware’u Circuit 1.5 przynosi nowe, długo oczekiwane przez Circuiterów funkcje. V1.5 usprawnia działania produkcyjne w zakresie tworzenia sekwencji, melodii i szybkość pracy w grze na żywo, poprzez szybki podsłuch wyboru brzmień w oknie patch, co powoduje, że selekcja dźwięków podczas grania jest bardziej szybsza i bardziej intuicyjna.

Nowe funkcje

  • Gate – sześciokrotnie bardziej precyzyjna bramka w każdym kroku step sekwencera. Wersja 1.5 umożliwia zaprogramowanie staccato co sprawia duże możliwości w programowaniu melodii.
  • Funkcjonalność Bramki – ulepszona funkcjonalność bramki sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem jako sekwencer w systemie modularnego systemu, a także posiada dwa wbudowane silniki syntezatorów (sześciogłosowe) i wbudowany sampler.
  • Synth Patch Preview – bezpośredni podsłuch w widoku brzmień.
  • MIDI CC Send and Receive – Circuit 1.5 wysyła i odbiera komunikaty MIDI CC, które mogą być wyłączone lub włączone co możliwa bezkonfliktowe zmiany parametrów w konfiguracji z Circuit Mono Station.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors