Audiotech logo

Audiotech na NAMM 2024 – relacja

NAMM to kalifornijskie święto dla całego świata audio. Oczywiście nas i naszych marek nie mogło tam zabraknąć! Zlokalizowane w wystawowej hali Anaheim Convention Center wydarzenie kipi od gorącej atmosfery, powodowanej nie tylko typową, styczniową, kalifornijską aurą, czyli temperaturą powietrza w wysokości ok. 25 stopni Celsjusza.

Wszystkie znaczące marki z branży muszą tam być, pracują cały rok, żeby pokazać swoje nowości i oczarować przemierzających stoiska ludzi z branży – artystów, realizatorów, producentów, dziennikarzy…

Jesteśmy tam od paru dni, ale jeszcze nie odwiedziliśmy wszystkich!

Nasze marki, oczywiście – są na miejscu! Jest ekipa Focusrite, Arturia, także Novation ma swoje stanowisko, a w kuluarach słychać plotki o nadchodzących premierach. Heritage Audio – ich stoisko jest mocno oblegane, z racji nadchodzącej serii interfejsów i73 PRO, która już wywołała niemały szum, który po premierze z pewnością będzie głośniejszy. Nasze rodzime WesAudio wraz z premierą NGTUBEEQ, analogowego, lampowego kompresora z cyfrowym sterowaniem to zdecydowany hot spot na targach. Ostatnie zmiany w firmie Sontronics też są chętnie omawiane w eventowych alejkach. Nie zawodzi teenage engineering i StudiologicStoiska z najnowszym EP-133 KO II są mocno oblegane, ludzie poza tym bardzo chętnie zapoznają się z mikrofonem CM-15 i kosmicznym radioodbiornikiem OB-4. Studiologic z kolei prezentuje swoją odświeżoną serie Numa Compact – teraz Numa Compact SE, poza tym wszyscy korzystają z okazji by przetestować flagowca, czyli Numa X Piano – do testujących dołączył także nikt inny, jak żywa legenda – Stevie Wonder. Czy zaśpiewał „isn’t she lovely, isn’t she wonderful?” po przetestowaniu wspaniałej klawiatury flagowego stage piano włoskiej marki? Na stoisku firmy Waldorf brylują Quantum i Iridium, a także seria M – brzmieniowe potwory, które swoim skomplikowaniem, ale zarazem i możliwościami mogą przytłoczyć niejednego amatora syntezy. Musimy jeszcze odwiedzić naszych przyjaciół z Elysia, którzy prezentują kilka nowości – channex|studio – czyli channel strip klasy A z cyfrowym recallem oraz xpector – zawodowy wzmacniacz słuchawkowy klasy A z niespotykanymi dotąd w branży możliwościami realizowania monitoringu w relacji inżynier/artysta podczas trackingu. Na pewno odwiedzimy naszych partnerów z Empirical Labs i isoAcoustics, aby sprawdzić czy uchylą rąbka tajemnicy o swoich planach na 2024, który, po tym co już zobaczyliśmy, zapowiada się na ciekawy rok w branży audio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors