Audiotech logo

Audiotech na dniu otwartym Akademii Dźwięku 2023 – relacja

Kolejny rok pojawiliśmy się w Akademii Dźwięku na jej dniu otwartym. W ramach testów można było sprawdzić sprzęt od Arturii, Novation, KRK oraz... NOWE INTERFEJSY FOCUSRITE SCARLETT 4. GENERACJI!

Drugiego września 2023 roku w warszawskiej Akademii Dźwięku odbył się dzień otwarty podczas którego, można było posłuchać kilku wykładów trenerów szkoły, zobaczyć jak pracuje się na Ableton Push (oraz sprawdzić nową, trzecią wersję!), posłuchać rozmowy z producentem Kubą Galińskim, oraz sprawdzić naszą audiotechową strefę testów!

W ramach strefy testów można było sprawdzić m.in. najnowsze urządzenia od Arturii, czyli klawiaturę KeyLab Essential Mk3, wspaniały syntezator MiniFreak oraz oprogramowanie V Collection, serię Launch od Novation, którą reprezentowały Launchkey 49 Mk3 i Launchpad X oraz syntezator Peak, a do tego monitory i słuchawki KRK, i najnowsze interfejsy Focusrite Scarlett 4th Gen, które wzbudzały niemałe zainteresowanie.

Poniżej krótka fotorelacja autorstwa Wojciecha Kazaneckiego i widzimy się za rok (albo szybciej)!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors