Audiotech logo

Arturia wypuszcza KeyLab 88 MkII Black Edition!

Najlepszy kontroler z klawiaturą młoteczkową przechodzi na ciemną stronę mocy. Profesjonalne wyczucie, głęboka integracja i absolutna kontrola nad wydajnością – dostępne w luksusowej czarnej estetyce.

Gotowy na wydajność

Wysokiej jakości solidna metalowa konstrukcja z panelami bocznymi z prawdziwego drewna podkreśla elegancki, światowej klasy design. Ważąc zaledwie 14 kg, KeyLab 88 MkII Black Edition jest idealny do studia i na scenę, a także zawiera dedykowaną podkładkę na laptopa oraz zdejmowany stojak na nuty/iPada.

Hybrydowa stacja robocza

KeyLab 88 MkII Black Edition jest wyposażony w nowy wirtualny instrument Analog Lab z ponad 8000 dźwięków z wielokrotnie nagradzanej serii V-Collection. Dołączone są również pełne wersje Piano V, Wurli V i Vox Continental V, wraz z Ableton Live Lite. Dzięki automatycznemu mapowaniu typu plug-and-play, Twoja praca jest szybka i bezproblemowa. KeyLab 88 MkII Black Edition zawiera nawet unikalne nakładki na panele magnetyczne dla najpopularniejszych programów DAW i eliminuje zgadywanie podczas grania, nagrywania i miksowania.

Doskonała łączność

KeyLab 88 MkII Black Edition oferuje łączność CV / Gate, dzięki czemu możesz także kontrolować swój sprzęt modularny i vintage’owe syntezatory. Zawiera również wejścia Aux pedal, Expression, MIDI, USB i Sustain. Jest nawet wejście CV dla zewnętrznych kontrolerów analogowych. Używany samodzielnie, KeyLab 88 MkII może być zasilany z zewnętrznego zasilacza lub bezpośrednio z portu USB.

88-klawiszowa klawiatura z mechanizmem młoteczkowym charakteryzuje się doskonałym wyczuciem gry. Sam kontroler wygląda świetnie, a także został stworzony z myślą o trasie i jest wyposażony w najwyższej jakości wirtualne instrumenty. KeyLab 88 MkII Black Edition to nie tylko kolejny kontroler MIDI, to brama do lepszych wrażeń z tworzenia muzyki.

Trochę danych:

  • Klawiatura FATAR (TP100LR) z mechanizmem młotkowym i funkcją aftertouch
  • Wytrzymała aluminiowa konstrukcja z drewnianymi panelami bocznymi
  • Obejmuje oprogramowanie: Analog Lab, Piano V, Wurli V, Vox Continental V i Ableton Live Lite
  • 16 padów z podświetleniem RGB
  • Ogromne możliwości połączeń, w tym pedał expression, sustain, CV / Gate, MIDI, USB i 3 przypisywane dodatkowe wejścia na pedały
  • Bank kontrolny z 9 suwakami i 9 pokrętłami
  • Polecenia DAW: w tym nakładki magnetyczne dla Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools, Cubase, Studio One, Reaper, a także standardowe konfiguracje Mackie i HUI
  • Dedykowana podkładka/półka do umieszczenia laptopa
  • Zdejmowany stojak na iPada / nuty
  • Limitowana edycja w kolorze czarnym

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors