Audiotech logo

Arturia WINTER SALE – 50% zniżki na wybrane oprogramowanie!

_Arturia ogłasza WINTER SALE!

Arturia ogłasza WINTER SALE, czyli 50% zniżki na wybrane oprogramowanie. Brzmi jak dobra okazja na dozbrojenie się w rewelacyjne wtyczki? Dokładnie tak!

W dniach 20.02.2024 – 07.03.2024 roku odkryj granice swojej kreatywności dzięki najbardziej pożądanym syntezatorom na świecie, innowacyjnym efektom i najnowocześniejszym dźwiękom. Wnieś swoją produkcję wyżej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki 50% rabatowi na indywidualne pozycje software’owe i brzmienia. Możecie zdobyć między innymi legendarny już Analog Lab Pro, syntezator Pigments, czy świetne banki brzmień za połowę normalnej ceny. 

50% zniżki na instrumenty wirtualne

Od sugestywnych emulacji i hybrydowych silników syntezatorowych, po autentycznie modelowane klawiatury i pięknie uchwycone dźwięki akustyczne. Promocja obejmuje Analog Lab Pro, Pigments, Acid V i wiele innych.

50% zniżki na efekty

Od charakterystycznych kompresorów po zaawansowane przetwarzanie — odkryj efekty stworzone, aby zmienić inspirować i po prostu – robić robotę. Promocja obejmuje Rev LX-24, Dist TUBE-CULTURE, Rotary CLS-222 i inne.

50% zniżki na banki brzmień

Profesjonalnie opracowane dźwięki dla każdego stylu, inspirowane Twoimi ulubionymi gatunkami, pionierskimi artystami i unikalnymi instrumentami. Obejmuje banki: Liquid Explorations, Hyper Rave, Altered Analog i wiele innych.

Jednak pamiętaj, że kolejna mega promocja jest tutaj!

Przy okazji warto przypomnieć, że w Polsce nadal trwa promocja na kontrolery Arturia KeyLab mkII, gdzie przy zakupie dowolnego modelu, otrzymujecie syntezator Pigments za darmo! A że w zestawie do KeyLabów MkII jest także Analog La Pro… no cóż 😀

Znajdź dealera, wypełnij formularz po zakupie i soft będzie u Ciebie! Więcej szczegółów pod poniższym buttonem.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors