Audiotech logo

Arturia V Collection X – referencyjne instrumenty dla twórców

01

Arturia V Collection X – referencyjne instrumenty dla twórców

Arturia V Collection X to wysokiej klasy pakiet wirtualnych instrumentów umożliwiających niezrównaną eksplorację dźwięku. Od sugestywnych emulacji i hybrydowych syntezatorów, po autentycznie modelowane instrumenty i pięknie uchwycone dźwięki akustyczne.

Jest to najbardziej rozbudowany i bogaty w funkcje pakiet Arturia w historii, łączący ponadczasowe rzemiosło dźwiękowe i specjalistyczną inżynierię z najnowocześniejszymi funkcjami, które płynnie integrują się z wymagającymi procesami produkcyjnymi. Zapewniają tym samym niekończące się inspiracje, żywą kompozycję i nieograniczoną wręcz zabawę.

V Collection X to pakiet 39 instrumentów, 3 ekskluzywnych banków dźwięków i  tysięcy presetów, co oddaje w ręce twórców nieograniczone wręcz możliwości soniczne!

Co nowego w Arturia V Collection X?

CP-70 V

Legendarne pianino elektroakustyczne łączące szczegółowe samplowanie z autentycznym modelowaniem w celu uzyskania intymnego brzmienia scenicznego.

Acid V

Kultowy, klasyczny syntezator basowy z dodatkowymi funkcjami dla reaktywnych, stale ewoluujących rytmów i zmutowanych sekwencji.

MiniFreak V

Oszałamiający syntezator łączący głosy cyfrowe, modelowane filtry analogowe, głęboką modulację i funkcje ekspresyjne.

Augmented Woodwinds

Atmosferyczny, organiczny i wzmocniony zestaw instrumentów dętych drewnianych, uchwyconych szczegółowo i połączonych z najnowocześniejszą syntezą.

Augmented Brass

Unikalne i potężne brzmienia instrumentów dętych blaszanych do nowoczesnej produkcji, łączące dokładną reprodukcję z odważnymi silnikami syntetycznymi.

Augmented Grand Piano

Ekspresyjne, współczesne i abstrakcyjne dźwięki fortepianu, pięknie nagrane i połączone z najnowocześniejszą syntezą.

Mini V

Archetypowy monosynth z potrójnym oscylatorem, przeprojektowany i ulepszony pod kątem niezrównanej syntezy basowej.

Wurli V

Pełne duszy pianino elektryczne, zremasterowane i przebudowane z dodatkowymi efektami, aby uzyskać nieodparty, kultowy dźwięk.

3 ekskluzywne pakiety brzmień

Specjalnie stworzony wybór presetów demonstrujących możliwości dźwiękowe każdego z nowych tytułów V Collection X – od sugestywnych przestrzeni ambientowych po innowacyjne undergroundowe brzmienia i nowoczesne esencje soulowe.

Inward Universe

Inner City Sould

Hyper Rave

Więcej informacji na temat flagowej kolekcji wirtualnych instrumentów Arturia V Collection poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors