Audiotech logo

Arturia Pigments 5 – rewolucja we współczesnej syntezie

Arturia Pigments 5 – rewolucja w nowoczesnej syntezie!

Rewolucja w nowoczesnej syntezie! Podejście Pigments do projektowania dźwięku jest tak samo złożone, jak i dostępne I intuicyjne, pozwalając użytkownikom tworzyć epickie, wysokiej rozdzielczości, o chirurgicznej precyzji, mocne dźwięki za pomocą wszechstronnego interfejsu, dostosowanego do wymagań przyszłości. Nowoczesnych producentów.

Nieograniczony sound design

Potężny, kompleksowy syntezator wirtualny Pigments sprawia, że odkrywanie nieskończonego spektrum dźwięku jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Cztery formy syntezy, ponad 1500 brzmień, modulacja i sekwencjonowanie jednym kliknięciem, natychmiastowo ekspresyjne makra i efekty – wszystko dostępne i przyjemne w użytkowaniu.

Żywy i intuicyjny sposób pracy

Wizualizuj i udoskonalaj swój dźwięk w wielkim stylu, korzystając z interfejsu, który pasuje do Twojego podejścia twórczego. Niezależnie od tego, czy doskonalisz kompozycję w widoku Play View, dostrajasz modulację oznaczoną kolorami, czy też widzisz, jak patch lub preset ożywają dzięki dynamicznej wizualizacji – Pigments zaprasza do zabawy i wspiera cały proces twórczy.

Sprawdzi się dosłownie wszędzie

Moce dźwiękowe Pigments naprawdę błyszczą w czołówce współczesnej produkcji muzycznej. Jego rozległe i wyraźne dźwięki nie są obce wiodącym gatunkom elektroniki na świecie – od trapu, muzyki basowej i EDM po house, electro, lo-fi, elektronikę, kreacje filmowe, growe i nie tylko.

Zrób to po swojemu

Personalizuj Pigments, aby dopasować go do swojej konfiguracji i twórz własne dźwięki dzięki niestandardowemu wyglądowi, trybom odtwarzania, routingowi sygnału audio, wstępnie ustawionym listom odtwarzania, zewnętrznym źródłom dźwięku i nie tylko.

Co nowego w Pigments 5?

Pigments 5 wprowadza przetwarzanie wielordzeniowe, nowy sekwencer generatywny, możliwość wprowadzania zewnętrznego sygnału audio, a także odświeżony interfejs oraz nową, wyselekcjonowaną zawartość i dźwięki – umożliwiając zabawę z jeszcze większą paletą dźwiękową.

NOWE przetwarzanie wielordzeniowe – Pigments działa teraz z większą wydajnością w kontekście procesora, umożliwiając większej liczbie użytkowników łatwe odkrywanie tego potężnego syntezatora.

NOWY sekwencer generatywny – oferujący generowanie sekwencji jednym kliknięciem i nowe tryby odtwarzania, a także możliwe do zapisania ustawienia wstępne i przeglądanie sekwencji. Skorzystaj z blokady sekwencera, aby zastosować ustawienia sekwencji do dowolnego dźwięku.

NOWE zewnętrzne wejście audio — możesz teraz przetwarzać dowolny dźwięk za pomocą Pigments z silnika Utility, kierując dźwięk do instrumentu poprzez wejście sidechain danej ścieżki. Zintegrowano także dodatkowe opcje routingu efektów.

NOWA, specjalnie dobrana zawartość i dźwięki – odkryj selekcję 100 nowych presetów wraz z nowymi wavetable’ami i próbkami w Pigments 5, zawierającym ponad 1500 brzmień.

NOWY odświeżony interfejs – w tym ulepszony widok odtwarzania, z nowymi wizualizatorami przebiegów i innymi ulepszeniami.

NOWE rozszerzenia brzmieniowe — 3 nowe banki dźwięków, w każdym po 150 presetów, prezentujące szereg odważnych, kolorowych i ekspansywnych dźwięków, z których słynie Pigments.

Trochę danych:

  • Dwa silniki równolegle

○ Silnik Virtual Analog – potrójny oscylator

○ Złożony silnik Wavetable

○ Silnik samplowy i granularny

○ Silnik syntezy addytywnej – oscylator harmoniczny

○ Zawiera Crossmod silnika

  • Silnik Utility

○ Wirtualny oscylator analogowy o 5 przebiegach

○ 2 silniki szumów oparte na próbkach

○ Zewnętrzne wejście audio

  • Dwa filtry

○ Klasyczne typy filtrów z instrumentów V Collection

○ Nowoczesne typy filtrów

○ Routing szeregowy/równoległy

  • Potężna sekcja FX

○ 2 szyny insert, 1 szyna send, 3 efekty FX na szynę

○ Modowalne parametry

○ 18 algorytmów, w tym Shimmer Reverb, MultiBand Compressor, Chorus JUN-6 i inne.

  • Zaawansowany system modulacji

○ Interfejs oznaczony kolorami

○ Przypisywanie metodą „przeciągnij i upuść”, regulacja po najechaniu myszką

○ Obwiednie, LFO, generatory funkcji, Random src i inne

○ 4 dynamiczne, konfigurowalne kontrolki makr

  • Interfejs wizualny

○ Graficzne przedstawienie najważniejszych modułów

○ Uproszczony tryb Play

○ Ciemny lub jasny motyw

  • Sekwencer polirytmiczny i arpeggiator

○ Twórz złożone, niestandardowe i rozwijające się sekwencje/arpy

○ Zaawansowany generator losowych sekwencji

○ Blokada sekwencera i przeglądarka

  • Obszerna biblioteka zawierająca 1500 presetów
  • Kompatybilność z mikrotuningiem MTS-ESP
  • Kompatybilność z MPE

Kompatybilny z kontrolerami NKS.

Przekształć wyobraźnię w dźwięk z Arturia Pigments!

Mega promocja! Przy zakupie profesjonalnego kontrolera Arturia KeyLab MkII (49, 61, 88) u autoryzowanego partnera Audiotech, otrzymujesz rewelacyjny syntezator Arturia Pigments gratis! Należy wypełnić formularz, który znajdziesz TUTAJ.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors