Audiotech logo

Arturia MiniFreak V już dostępny!

Arturia MiniFreak V już dostępny!

Arturia ogłosiła bardzo przyjemny przedświąteczny prezent. Wtyczka MiniFreak V jest już dostępna! Po zarejestrowaniu syntezatora MiniFreak, na koncie Arturia automatycznie pojawi się oprogramowanie, czyli wersja wtyczkowa syntezatora – MiniFreak V.

MiniFreak V jest niezależnym syntezatorem programowym. Jest to emulacja sprzętu 1 do 1 ze wszystkimi kreatywnymi funkcjami. Dźwięk nie jest przesyłany ze sprzętu do wtyczki. To po prostu osobny syntezator, emulacja Freaka!

Tym samym, Arturia oddaje w ręce użytkownika ten sam 6-głosowy polifoniczny silnik syntezatora z dwoma wielosilnikowymi oscylatorami, filtrem w stylu SEM, 2 LFO, dwoma obwiedniami, silnikiem efektów z trzema slotami i nie tylko. Kompletny sekwencer z tymi samymi dzikimi, kreatywnymi funkcjami, jak Spice & Dice, jest również w pełni dołączony.

Dzięki temu można harmonijnie komunikować sprzęt z oprogramowaniem i traktować zarówno hardware jak i software jako kompletne indywidualne rozwiązania, które mogą ze sobą współpracować lub możesz z nich korzystać dowolnie według potrzeb.

Zobacz co i jak na poniższym filmie.

Więcej informacji na temat samego syntezatora MiniFreak poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors