Audiotech logo

Arturia MiniFreak Stellar – limitowana, kosmiczna wersja syntezatora

Arturia MiniFreak Stellar Beautyshoot
Arturia MiniFreak Stellar Beautyshoot

Arturia FX MiniFreak Stellar – hybrydowy syntezator w limitowanej, kosmicznej wersji

Arturia MiniFreak Stellar to specjalna edycja polifonicznego, hybrydowego syntezatora. Zachowuje on podwójne cyfrowe silniki dźwiękowe, filtry analogowe, zaawansowaną modulację, sekwencjonowanie i efekty stereo, a wszystko to w kosmicznym wykończeniu, które przenosi dźwięk w odległy kosmos.

Kosmiczny wygląd

Edycja specjalna Stellar wyróżnia się eleganckimi, czarnymi klawiszami oraz designerską grafiką, która symbolizuje funkcje każdego elementu sterującego. Od rezonansowego UFO po wystrzelenie rakiety ADSR – użytkownik ma pełną kontrolę nad dźwiękiem w unikalny sposób.

Hybrydowa moc syntezatora

Dzięki dwóm silnikom, sześciu głosom i 23 trybom oscylatorów, MiniFreak Stellar jest kompaktowym syntezatorem, który stale się rozwija dzięki bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania.

Eksperymentalny sound design

Matryca modulacji pozwala użytkownikom na szeroką kontrolę nad dźwiękiem. Trzy cyfrowe sloty na efekty i 11 typów efektów do wyboru umożliwiają tworzenie dźwięków w dowolnym kierunku, zachowując gotowość do miksowania.

Cyfrowy klon w zestawie

MiniFreak V pozwala na korzystanie z hybrydowego brzmienia w wybranym DAW, z modelowanymi filtrami analogowymi. Ustawienia można dostosować fizycznie lub wirtualnie, co zapewnia płynny i współczesny workflow.

Więcej informacji znajdziesz na specjalnie przygotowanej karcie produktowej klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors