Audiotech logo

Arturia KeyStep Pro – aktualizacja firmware’u + limitowana wersja Chroma!

Aktualizacja Arturia KeyStep Pro 2.5 oraz limitowana wersja sekwencera!

Arturia udostępnia bezpłatną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla użytkowników KeyStep Pro, zawierającą bardzo pożądane dodatki i kreatywne ulepszenia! Dodatkowo światło dzienne ujrzała specjalna, limitowana wersja sekwencera, która wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale udostępnia coś wyjątkowo tylko dla niej! Ale zacznijmy od firmware’u – co nowego?

Obsługa komunikatów Program Change

Użytkownicy mogą teraz wysyłać komunikaty Program Change na pattern i na ścieżkę MIDI.

Funkcja latch dla transpozycji

Skonfiguruj przycisk transpozycji w KeyStep Pro tak, aby uaktywniał tryb transpozycji.

Szybki dostęp do ustawień ścieżki

Szybko zmieniaj ustawienia specyficzne dla danej ścieżki, naciskając Shift i numer ścieżki.

Stałe velocity

Możesz określić teraz stałe velocity naciskanych klawiszy i wyzwalanych nut.

KeyStep Pro Chroma – stylowy, limitowany wielofunkcyjny sekwencer

KeyStep Pro pozostaje podstawą konfiguracji produkcyjnych i do występów live na całym świecie. Zarządzaj złożonymi konfiguracjami sprzętowymi, całymi setlistami DAW, syntezatorami modularnymi i nie tylko dzięki przyjaznemu workflow, ogromnej łączności MIDI i CV, zaawansowanemu sekwencjonowaniu oraz szeregowi funkcji kreatywnych i muzycznych.

Świeża, konfigurowalna estetyka

Chcesz, aby twój sekwencer/kontroler wyróżniał się eleganckim, futurystycznym wyglądem? KeyStep Pro Chroma nadaje urządzeniu mroczny klimat science-fiction, charakteryzując się elektryzującą szarą obudową, nakładkami na pokrętła, żywymi niebieskimi diodami LED i dostosowywanymi kolorami ścieżek.

Zapanuj nad sekwencją

Twórz złożone sekwencje warstwowe, spontanicznie rozwijające się arpeggio i wyraziste pętle muzyczne w ciągu kilku sekund, a wszystko to w znanej obudowie kompaktowego kontrolera klawiaturowego. Niezależnie od tego, czy jest to sprzęt, czy oprogramowanie, KeyStep Pro sprawia, że sekwencjonowanie jest świeże, zabawne i namacalne.

Zorientowany na wydajność

Ciesz się sekwencerem, który został zaprojektowany tak, aby był praktyczny, natychmiastowy i ekspresyjny. Przełączaj ścieżki w ciągu kilku sekund, konfiguruj każdą z nich tak, aby tworzyła sekwencje lub arpeggio w czasie rzeczywistym, zapisuj i przywołuj grupy sekwencji oraz dotykaj loopera, aby uzyskać breaki, fille i glitche w celu dodania różnorodności i losowości.

Łączność na wyższym poziomie

Podłącz i kontroluj każdą część swojej konfiguracji, od modułów Eurorack po instrumenty VST, całkowicie zsynchronizowane. Wykorzystaj w pełni 4 wyjścia CV, Gate i Mod, 8 dedykowanych wyjść perkusyjnych Gate, wejście/wyjście zegara, wejście/wyjście MIDI i wiele więcej – wszystko, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Więcej informacji znajdziesz na karcie produktowej Arturia KeyStep Pro Chroma poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors