Audiotech logo

Arturia KeyLab MkII i pakiet klasyków wszechczasów gratis!

KeyLab MkII i pakiet klasyków wszechczasów gratis!

Linia KeyLab mkII kusi jeszcze bardziej. Nie dość, że jest to wysokiej jakości kontroler premium, perfekcyjnie zmapowany z oprogramowaniem DAW i instrumentami wirtualnymi Arturii, to dostarczany z bogatym pakietem oprogramowania, a teraz jeszcze z kolejnymi rewelacyjnymi pozycjami softowymi! Użytkownicy mogą skorzystać z pakietu „All-Time Studio Classics”, po prostu rejestrując swój zakup KeyLab MkII na stronie Arturia.com.

Przez ograniczony czas każdy, kto kupi KeyLab 49, 61 lub 88 MkII, otrzyma za darmo „pakiet klasyków wszechczasów” – 3 nagradzane wirtualne instrumenty Arturii. Warty ponad 400 $/€ pakiet zawiera Mellotron V, Jun-6 V i OP-Xa V, które należą do jednych z najpopularniejszych instrumentów w historii produkcji muzyki. Promocja potrwa od 15 marca do 31 maja.

Dodatkowo, przypominamy że jako polski dystrybutor marki Arturia, do każdego zakupionego KeyLaba mkII u naszych autoryzowanych partnerów, dorzucamy pełną wersję syntezatora Pigments! (aby odebrać ten wirtualny syntezator, należy po zakupie klawiatury KeyLab mkII wypełnić ten formularz: https://forms.gle/TzX5syXpWqckZj2r5). A w tym przypadku… promocje łączą się! 😉

To co, który KeyLab będzie dla ciebie idealny? :>

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors