Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential mk3 – test Pawła Lemańskiego z kanału Muzykuj

Arturia KeyLab Essential mk3 to doskonałe kontrolery MIDI, który spełnią oczekiwania zarówno początkujących producentów, jak i doświadczonych twórców muzycznych. Bez względu na poziom doświadczenia, ten uniwersalny i intuicyjny instrument zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć.

KeyLab Essential mk3 oferuje wygodne klawisze, które zapewniąją płynną i precyzyjną grę, ekspresyjne pady, a także liczne elementy sterujące zintegrowane z DAW (Digital Audio Workstation) i instrumentami wirtualnymi, które pozwolą Ci łatwo manipulować parametrami. Warto jednak podkreślić to raz jeszcze, ponieważ jest to naprawdę dogłębna integracja, która powoduje, że nie raz się uśmiechniesz!

Oprogramowanie, które producent dorzuca w zestawie jeszcze bardziej powoduje, że jest to rewelacyjny zakup pod kątem cena/jakość!

Paweł Lemański z kanału Muzykuj przetestował 61-klawiszowy wariant tego kontrolera. Jak myślicie, jak wrażenia? :> Przekonajcie się!

Więcej informacji na temat klawiatur Arturia KeyLab Essential mk3 znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors