Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential mk3 – test Estrada i Studio

Klawiatury Arturia KeyLab Essential mk3 to intuicyjne kontrolery MIDI, które, jak sama nazwa wskazuje, dostarczają wszystko co niezbędne do pracy z produkcją muzyki. Klawiatury regularnie przechodzą także testy, a jednym z nich jest recenzja Ignacego Matuszewskiego (niesamowitego ogólnego muzycznego ogarniacza, który prowadził także dla nas rewelacyjny warsztat z Ableton Live i kontrolerów Novation, z którym możecie się zapoznać klikając TUTAJ), która ukazała się na łamach Estrady i Studio. Poniżej mały cytat:

„Wychodzi na to, że Arturia KeyLab Essential to doskonała propozycja dla osób poszukujących ponadprzeciętnie kompaktowego sprzętu, który wyposażony będzie we wszystko, czego potrzebuje współczesny producent. Obojętne, czy spełniać będzie funkcje instrumentu klawiszowego z dostarczoną w komplecie paletą brzmień ponad 2 tysięcy klasycznych syntezatorów, czy zostanie wołem roboczym do obsługi skomplikowanego setupu MIDI lub programu DAW – w tym budżecie ciężko znaleźć konkurencję o tak rewelacyjnym stosunku jakości do ceny. A wracając do postawionego we wstępie pytania o obietnicę „skupienia, dostępności i funu”… myślę, że Arturię można ze spokojem trzymać za słowo”.

Jednak zawsze warto zapoznać się z pełnym testem oraz wieloma ciekawymi spostrzeżeniami, które w tekście poczynił Ignacy. Także gorąco zachęcamy do kliknięcia poniżej i skonsumowania całości!

Test Ignacego Matuszewskiego na łamach Estrady i Studio
Więcej informacji na temat klawiatur Arturia KeyLab Essential mk3 znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors