Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential 49 + Ableton Live 11 Standard

Od 4 maja rusza promocja na kontroler Arturia KeyLab Essential 49, który możecie zakupić wraz z Ableton Live 11 Standard za 1899zł!

Dlaczego tylko ograniczać się do wersji Ableton Live Lite, skoro można mieć wersję Standard? Odkryj pełną moc możliwości kreowania muzyki, dzięki Ableton Live 11 i pełną moc ekspresji, dzięki kontrolerowi Arturia KeyLab Essential 49. To perfekcyjne połączenie  sprzętu, brzmień (Analog Lab) i stacji roboczej do pracy z dźwiękiem!

Arturia KeyLab Essential 49 to intuicyjna, wszechstronna i łatwa w obsłudze klawiatura MIDI, która daje wszystko to, co potrzebne do pracy w studio oraz podczas występowania na żywo. Tworzenie muzyki w domenie cyfrowej bywa czasem trudne. Pojawia się dużo dystrakcji oraz nowych wyzwań. Dlatego też KeyLab Essential pozwala Ci skupić się na tym, co ważne.

Klawiatura jest pełna narzędzi pomocnych w odciążaniu od codziennych zadań wykonywanych wewnątrz programów DAW. Manipuluj przyciskami play, record, save, edit czy loop, ponieważ wszystko to jest w zasięgu ręki. Ta funkcjonalność sprawia, że cały czas masz kontakt z Twoim sprzętem, co pozwala na większą interakcję z muzyką. Dodatkowo, świetnie się integruje z Analog Lab, gdzie znajdziesz mnóstwo rewelacyjnych brzmień. Poza tym to także uniwersalny kontroler MIDI, kompatybilny z każdym instrumentem czy oprogramowaniem firm trzecich. Co więcej, dzięki tej promocji w pakiecie z kontrolerem znajduje się także Ableton Live 11 Standard, czyli potężne oprogramowanie do tworzenia muzyki. Wersja Standard znacznie rozszerza podstawowe możliwości wersji Lite. Mnogość instrumentów, efektów i nielimitowana liczba ścieżek w projekcie odblokuje Twój kreatywny potencjał!

Więcej informacji o samym kontrolerze znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji o Ableton Live znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Zestaw zawiera kontroler Arturia KeyLab Essential 49 z licencją Ableton Live 11 Lite oraz upgrade z z wersji Ableton Live Lite 11 do Ableton Live 11 Standard. Promocja trwa do końca maja lub do wyczerpania zapasów!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors