Audiotech logo

Arturia FX Collection 3 jako Effects Rack w Ableton Live

Arturia FX Collection 3 to pakiet 26 wysokiej jakości wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami.

Całość oferuje producentom idealne efekty na każdą sytuację. Jest to skoncentrowany, wszechstronny wybór narzędzi, obejmujący całe spektrum dźwiękowe, inspirowane przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, dające muzykom szybkie, profesjonalne i inspirujące wyniki za każdym razem.

Zobacz jak stworzyć poręczny i kreatywny zestaw efektowy z najwyższej jakości wtyczek Arturia FX Collection 3 w Ableton Live.

Kontrolki macro, różne efekty i randomizacja. Całość potrafi być bardzo efektywna i inspirująca!

Więcej informacji a propos Arturia FX Collection 3 poniżej:

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami, dające muzykom i producentom inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebują, aby być kreatywnym i efektywnym!

Dodatkowo przypominamy, iż do końca sierpnia 2022 roku trwa promocja, w której do pary monitorów KRK zakupionych u autoryzowanych dealerów w Polsce, dodajemy pakiet efektów Arturia FX Collection 3 na rok gratis! Więcej informacji >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors