Audiotech logo

Arturia FX Collection 2.1 – co nowego?

Arturia FX Collection 2.1 to efekt dziesięcioleci badań, niezrównanej technologii modelowania i prawdziwej pasji do jakości dźwięku, to wyselekcjonowany zestaw 22 inspirujących i niezbędnych wtyczek, w tym przedwzmacniacze analogowe w stylu vintage, klasyczne efekty gitarowe, kultowe kompresory i wiele więcej. To najwyższej jakości dźwięk wiodących w branży studiów, pionierska kreatywność współczesnych efektów, elastyczność najnowocześniejszego oprogramowania, przetworzona w 22 wszechstronne i inspirujące wtyczki dla współczesnych producentów. Co nowego po aktualizacji?

Kompatybilność z Apple M1

Instrumenty FX Collection 2 mogą teraz działać płynnie dzięki natywnej obsłudze procesorów Apple M1 nowej generacji, zapewniając bezbłędną wydajność na najnowszych komputerach z systemem macOS.

Poprawki błędów i ulepszenia

Inżynierowie z Arturii wprowadzili za szereg poprawek, aby zapewnić, że wtyczki FX Collection 2 działają szybciej, płynniej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz swobodnie pracować.

Certyfikat NKS

Każda wtyczka w FX Collection 2 jest teraz gotowa do implementacji Native Kontrol Standard, zapewniając płynną pracę wraz z pozostałymi wirtualnymi instrumentami i efektami.

Czym jest FX Collection 2.1?

Chcesz jeszcze więcej informacji a propos pakietu? Zajrzyj >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors