Audiotech logo

Arturia Efx MOTIONS – wprowadź brzmienie w ruch!

_Kreatywny efekt do modulacji brzmienia


Arturia wypuściła Efx MOTIONS,
czyli kreatywny efekt umożliwiający muzykom przekształcanie swoich najśmielszych pomysłów w muzykę.

Ożyw nudne ścieżki dzięki zestawowi funkcji, w tym ruchomym filtrom, zniekształceniom, repeaterom i nie tylko. Twoje miksy będą sprawiały wrażenie bardziej przestrzennych, responsywnych i żywych. Nadaj swojej muzyce rozmach, różnorodność i czyste emocje na jakie zasługuje.

_Spraw, aby Twój dźwięk był nie do zatrzymania

Efx MOTIONS ożywia dźwięk, tworząc wariacje oparte na kształtach. Niezależnie czy dźwiękowi brakuje tekstury, barwy, konturu, rytmu – Motions przekształca statykę w ewolucję.

_Ożyw swoją muzykę

Rysuj krzywe i obwiednie, aby animować dowolny dźwięk, twórz automatyzacje i ruch polirytmiczny, aby zmienić klimat swojej muzyki, a także miksuj szerzej za pomocą kilku kliknięć.

_Kreatywne miksowanie w czasie rzeczywistym

Wykorzystaj Efx Motions, aby różne elementy projektu wchodziły ze sobą w interakcję. Dzięki temu wszystko będzie lepiej układało się w miksie, ewoluowało dynamicznie lub radykalnie zmieniało.

_Wejdź głębiej w sound design

Układaj i splataj ze sobą wiele efektów, wyzwalaj powtórzenia rytmu i moduluj parametry jednocześnie; Efx MOTIONS plasuje się gdzieś pomiędzy pełnym łańcuchem efektów a instrumentem samym w sobie.

_Intuicyjny i przyjazny interfejs

Efx MOTIONS bierze pomysł dodawania ruchu i energii do Twojej muzyki i przekształca go w łatwe w użyciu komponenty, które reagują i współpracują ze sobą.

_5 modułów do ewolucji brzmienia

W centrum Efx MOTIONS znajduje się 5 głównych modułów, każdy zapewniający inny rodzaj modyfikacji dźwięku: filtr, szum, drive, głośność i panorama.

_Moduł Beat Repeat

Moduł Beat Repeat i FX w Efx MOTIONS udostępnia 5 dodatkowych sposobów na kreatywne poruszenie dźwięku, a także 2 efekty FX w formie insertów lub wysyłek w celu doprawienia brzmienia.

Przekształć wyobraźnię w dźwięk z Arturia Efx MOTIONS!

Więcej informacji na stronie Arturia.

Polecamy kompletny pakiet efektów od Arturii, czyli FX Collection. Więcej informacji poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors