Audiotech logo

Arturia Black Friday – software 50% taniej!

_Arturia Black Friday!

Topowe instrumenty i efekty francuskiego producenta do 50% taniej!

Jak wiadomo, Black Friday to idealna okazja aby poszerzyć swój studyjny arsenał software’owy. Arturia wychodzi naprzeciw i w Polsce, u autoryzowanych partnerów, których listę znajdziesz TUTAJ, w terminie od 14.11.2023 do 19.12.2023, możesz zakupić topowy software Arturii do 50% taniej!

Jakie produkty dokładnie biorą udział w akcji Arturia Black Friday?

FX Collection 4

26 profesjonalnie zaprojektowanych wtyczek, które wprowadzają profesjonalizm i kreatywność bezpośrednio do Twojego DAW, równoważąc oszałamiający dźwięk studyjny z intuicyjną obsługą.

Analog Lab Pro

Analog Lab to narzędzie programowe łączące światowej klasy bibliotekę ponad 2000 nowoczesnych i klasycznych presetów pochodzących z instrumentów wirtualnych Arturia z bezpośrednim dostępem do zmiany charakteru brzmieniowego. Prawdziwy studyjny niezbędnik!

Pigments

Pigments to czyste płótno do eksploracji dźwięku, łączące każdy odcień syntezy z natychmiastową modulacją, intuicyjnym sekwencjonowaniem i mocnymi efektami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Arturia. Jednak jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o każdym pakiecie software’u od Arturia, to kliknij poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors