Audiotech logo

Arturia AudioFuse 16Rig – „interfejs roku 2023” (test 0db.pl)

„Interfejs roku 2023” – test Arturia AudioFuse 16Rig w wykonaniu Tomasza Wróblewskiego z 0db.pl

Odważna konkluzja? Być może, ale nas zupełnie nie dziwi! Interfejs audio Arturia AudioFuse 16Rig to prawdziwa perełka jeżeli chodzi o profesjonalne interfejsy audio.

Jest to urządzenie zapewniające 32 wejścia i 28 wyjść. Zostało stworzone głównie z myślą o klawiszowcach, syntezatorowcach i osobach, które przetwarzają sporo sygnałów liniowych (choć nie tylko!). W dużym skrócie: oddaje w ręce użytkownika przepotężne możliwości, jest niezwykle elastyczny w konfiguracji, może pracować bez komputera i być kontrolowany za pomocą MIDI, przez co sprawdzi się zarówno w studiu jak i na scenie. Do tego intuicyjne oprogramowanie kontrolne i bardzo przystępna cena jak na swoje możliwości. Czego chcieć więcej? :> Poniżej krótki cytat, który rewelacyjnie podsumowuje to urządzenie. Koniecznie zapoznajcie się z całym materiałem!

„Mówię to najzupełniej poważnie. AudioFuse 16Rig rzutem na taśmę zmienił reguły gry wśród wielokanałowych interfejsów audio USB i zasłużył na to by nazwać go interfejsem roku 2023, nie zostawiając praktycznie żadnego marginesu na krytykę”.

Polecamy zapoznać się bliżej z potężnym interfejsem Arturia AudioFuse 16Rig klikając w kartę produktu poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors