Audiotech logo

Aktualizacja Vocaster Hub v. 1.3

Vocaster Hub w wersji 1.3 jest już dostępny do pobrania w ramach ciągłego rozszerzania wsparcia Focusrite dla podcasterów.

Co pojawiło się w nowej aktualizacji?

Dodano dalsze rozszerzenie funkcji Auto Gain. Po wybraniu Default, Stream lub Camera wustawieniach, docelowy poziom Auto Gain i ustawienia Enhance dostosują się tak, aby były optymalne dla podcastingu, streamingu lub vlogowania.

Użytkownicy mogą teraz zmienić wygląd i sposób działania Vocaster Hub w ustawieniach i wybrać nowy ciemny motyw w selektorze motywów. Motyw może być ustawiony na „system”, aby dopasować ustawienia trybu ciemnego systemu operacyjnego, co jest przydatne, jeśli ich system operacyjny automatycznie zmienia się po zachodzie lub wschodzie słońca.

Użytkownicy interfejsów Vocaster mogą teraz płynnie przełączać się pomiędzy słuchawkami i głośnikami za pomocą jednego przycisku z ulepszoną funkcją wyciszania dla Hosta i Gościa. Zaoszczędź czas na zmianie głośności między nimi, aby preferowany poziom był zawsze nietknięty, pozostawiając wszystko podłączone.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors