Audiotech logo

Aktualizacja v1.2 dla Launchpada Pro MK3!

Uwolnij swoją kreatywność dzięki nierównym rytmom i nowym technikom ekspresji

Nowe funkcje wprowadzone w aktualizacji v1.2 dla Launchpada Pro [MK3] poszerzają możliwości tego kontrolera w trakcie tworzenia i występów.

Pierwszą nowością jest funkcja nagrywania bez kwantyzacji, którą aktywujemy naciskając przycisk Record Quantise jednocześnie przytrzymując Shift w widoku sekwensera.
Gdy nagrywanie bez kwantyzacji jest aktywne, wszystkie nuty będą nagrywane wprost do mikro-kroków, co czyni nowe rytmy i patterny bardziej organicznymi i naturalnymi. Nagrywanie bez kwantyzacji umożliwia tworzenie nieziemskich, nierównych rytmów, przywodzących na myśl styl J Dilla, ?uestlove’a i innych muzyków znanych z przekraczania muzycznych standardów.

Kolejną nowością w firmware v1.2 dla Launchpada Pro [MK3] jest nowa funkcja pozwalająca grać i nagrywać bardziej zniuansowane i intrygujące sekwencje. Z sekwenserem w trybie odtwarzania, możesz chwilowo ustawiać wybrane wartości velocity, mutacji i prawdopodobieństwa i nagrywać do sekwencji, wprowadzając więcej ekspresji i nieprzewidywalności. Te funkcje tchną życie w Twoje patterny i pomogą twoim utworom i kreatywności bardziej się wyróżnić.

Następnym udoskonaleniem jest możliwość ustawienia progu velocity dla padów, co pozwala dopasować Launchpada Pro do Twojego stylu gry. Niezależnie od tego czy wolisz wyzwalać pady delikatnym dotknięciem czy też wolisz mocniej je docisnąć, znajdziesz ustawienie dla siebie.

Ostatnim dodatkiem jest Legacy Mode, który przywraca layout oryginalnego Launchpada Pro. Wsteczna kompatybilność otwiera Launchpada Pro MK3 na cały świat oryginalnych aplikacji oraz występów lightshow i daje użytkownikom oryginalnego Launchpada Pro możliwość transferu ich projektów do środowiska MK3.

Aktualizację możesz zainstalować za pomocą portalu i aplikacji >>Novation Components<<.
Aktualizacja dotyczy tylko Launchpada Pro [MK3]; starsze modele Launchpadów i Launchpada Pro nie są nią objęte.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors