Audiotech logo

Aktualizacja syntezatorów Novation Summit i Peak do wersji 2.1

Aktualizacja syntezatorów Novation Summit i Peak do wersji 2.1

Sezon aktualizacji w Novation trwa! Po istotnej rozbudowie możliwości w seriach Launchkey i Launchpad, firma zwraca z powrotem uwagę na swoje flagowe modele syntezatorów:
Peak i Summit.

novation summit w studiu

Z początkiem kwietnia firmware obu instrumentów został zaktualizowany do wersji 2.0, a teraz została opublikowana aktualizacja do wersji 2.1. Co w niej znajdziemy?

Zmiany, które pojawiły się w tej aktualizacji to:

  • Nowe możliwości zmiany trybu efektu delay – Normal, Crossfed oraz Stereo oraz powiązany z tym zmienny tryb routowania (przed i po dampingu)
  • Poprawione zgrywanie barw przez Novation Components
  • Poprawiono również zarządzanie głosami syntezatorów, aby zapobiec urywaniu głosów
  • Zestaw drobnych poprawek bugów

Pełną listę aktualizacji i zmian w menu można zobaczyć w dedykowanym dokumencie do tej aktualizacji. Kliknij poniżej, aby zobaczyć.

Aby zaktualizować Novation Summit i Peak standardowo należy użyć aplikacji Novation Components przez stronę internetową lub pobrać wersję standalone na swój komputer.

Novation Peak to ośmiogłosowy, desktopowy syntezator polifoniczny z trzema oscylatorami New Oxford Oscillators na każdy głos. Potrafi zagrać zarówno ciepło, jak i klarownie. Co więcej, potrafi również wydobyć ostry, brudny dźwięk. Warto wspomnieć, że syntezator ma analogowy filtr o zmiennej charakterystyce na każdy głos i trzy punkty distortion w łańcuchu analogowym.

Zbudowany na innowacyjnych fundamentach uznanego przez krytykę Novation Peaka, syntezator polifoniczny Novation Summit to 16-głosowy syntezator klawiaturowy z trzema oscylatorami na głos. Kieruje się go do profesjonalnego lub półprofesjonalnego muzyka poszukującego inspirującego, instrumentu do użytku zarówno na żywo, jak i w studio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors