Audiotech logo

6 nowych, darmowych paczek brzmień dla Circuit Rhythm!

CR_SoundpackExp_1200x627

Odśwież swoją bibliotekę z pomocą setek nowych sampli royalty-free dla Circuita Rhythm – Circuit Rhythm Sample Expansion Pack!

Circuit Rhythm właśnie stał się jeszcze bardziej inspirujący. Udostępniamy wam ponad 550 nowych sampli do wolnego użytku pod nazwą Circuit Rhythm Sample Expansion Pack.

6 nowych paczek brzmień pozwoli Ci kreatywnie zapędzić się jeszcze dalej. Od winylowych sampli, przez soulowe akordy aż po energetyczne breaki i żywe instrumenty, Sample Expansion może posłużyć do tworzenia w wielu różnych gatunkach muzyki. Możesz pobrać go już teraz. Możesz spodziewać się jeszcze wielu darmowych aktualizacji i sampli dla Circuita Rhythm w przyszłości.

Pobierz i załaduj nowe sample packi za pomocą aplikacji Novation Components. Zacznij ciąć, kształtować i resamplować swoje dźwięki, bez wysiłku. Podłącz swój telefon, gramofon lub syntezatory do Circuita Rhythm I nagrywaj nowe sample bezpośrednio na nim.

Rozpocznij nowe projekty z 6 paczkami sampli, każdy o unikalnym stylu. Dźwięki wielu różnych instrumentów, które możesz ciąć i zmieniać jak tylko chcesz, błyskawicznie wzbogacą twoje utwory.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors