Audiotech logo

16 głosów dla Waldorfa M!

Choć od premiery Waldorfa M producent zapowiadał, że pojawi się opcja rozszerzenia z 8 do 16 głosów, to pandemia pokrzyżowała plany i użytkownicy musieli chwilę poczekać… ale wreszcie jest – Waldorf M 16Voice!

Może już nawet powiedzieć, że to tendencja Waldorfa, że w 2023 roku podwaja ilość głosów – najpierw Quantum Mk2 otrzymał takie rozszerzenie, teraz doczekali się fani desktopowego M. Oczywiście z zewnątrz urządzenie to ten sam piękny okaz technologicznego designu zamkniętego w metalowej, niebieskiej obudowie, ale z racji istotnej funkcji jaką jest 4-częściowy multitimbral kilka dodatkowych głosów mocno może poszerzyć zakres chętnych na ten instrument.

Oczywiście Ci, którzy zdążyli już kupić oryginalną wersję M-ki, mają też opcję dokupienia karty rozszerzeń, która zapewni im podwójną ilość głosów. Co ważne do instalacji tej karty nie jest potrzebna wysyłka do producenta, tylko można to wykonać samemu w domowym zaciszu.

Poniżej znajduje się link do instrukcji dla zainteresowanych.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego Waldorf M może być bardzo pożądanym rozwiązaniem to polecamy poniższą recenzję, która rozkłada go na części pierwsze.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors