Audiotech logo

Studiologic Numa Compact X SE – Test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Paweł Lemański z portalu muzykuj.com niedawno przyjrzał się bliżej scenicznemu pianinu cyfrowemu Studiologic NUMA COMPACT X SE. Instrument ten stanowi atrakcyjną opcję nie tylko dla artystów występujących na scenie. Model NUMA COMPACT X SE korzysta z zaawansowanych technologii rozwijanych w ramach serii Numa X Piano. Wszystkie aspekty, które zyskały uznanie w pierwotnej wersji NUMA Compact, zostały zachowane w tej samej, lekkiej i poręcznej konstrukcji, ale teraz są wspierane przez nowy, zaawansowany silnik brzmieniowy, z resztą – sprawdź sam co sądzi o tym instrumencie Paweł!

Interesuje Cię pełna specyfikacja? Kliknij TUTAJ by otrzymać wszystkie niezbędne informacje na temat Studiologic Numa Compact X SE

Czym byłby test gdyby nie było okazji przetestować sprzęt w praktyce? Instrument ten, jak podkreśla recenzent, sprawdza się znakomicie w dynamicznym środowisku koncertowym, oferując nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale też niezawodność i komfort użytkowania. W testach na żywo, NUMA COMPACT X SE wykazał, że jest doskonale przystosowany do potrzeb profesjonalnych muzyków, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i mobilności.

Ale to nie koniec! Zapnijcie pasy, bo mamy dla Was gorące nowości! Wczoraj oprogramowanie Numa Manager otrzymało aktualizację do wersji 1.6. Od teraz jest ono kompatybilne zarówno z modelami Numa Compact SE, jak i X SE! Co więcej, najnowszą wersję software można pobrać zupełnie za darmo klikając TUTAJ!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors