Audiotech logo

Novation Twitch – test InfoMusic

Mini konsoleta DJ-ska Novation Twitch

Piotr Bartosiuk w teście opublikowanym na portalu InfoMusic podzielił się swoimi wrażeniami z testowanego przez niego kontrolera Dj-skiego Novation Twich. Jest to nowatorskie rozwiązanie DJ-skie oferujące konsoletę DJ-ską z wbudowanym interfejsem audio. Poniżej dwa krótkie cytaty z testu Piotra:

„Po kostkach Dicer, Novation kolejny raz pokazuje nam, ciekawe i niebanalne podejście do kontrolowania oprogramowania DJskiego. Tym razem pokazał nam Twitcha, kontroler MIDI z wbudowaną kartą muzyczną, dzięki któremu stworzymy własne miksy muzyczne. Kontroler typu All In One, dzięki któremu będziemy mogli rozkręcić pełnoprawną imprezę. Chociaż nie podłączymy go do nagłośnienia w pełni profesjonalnie, brak tu wyjść XLR. Twitch jest urządzeniem natywnie zmapowanym pod oprogramowanie Serato ITCH, ale równie dobrze możemy go zmapować z każdym innym oprogramowaniem typu Traktor czy Ableton. Z natywnym oprogramowaniem Serato Itch, które naprawdę nie wymaga potężnych procesorów komputerowych, tworzy sprawnie działającą konsoletę djską.”

„Wrzucenie na panel 16 padów, wydaje się być strzałem w dziesiątkę. W dzisiejszych czasach, gdy każdy automatycznie synchronizuje swoje utwory, producenci dali użytkownikom kreatywne narzędzia do urozmaicania swoich miksów. Zrezygnowanie z JOGów na rzecz TOUCHSTRIP wydaje się racjonalne z punktu widzenia miejsca na konsolecie, ale już gorzej wypada to w praktyce. Czy taka zmiana warta jest swojej ceny (ok. 2000 zł)? Jeżeli naprawdę nie potrzeba nam funkcjonalności JOGów to tak. Ten sprzęt warty jest swojej ceny ponieważ nikt nie daje nam podobnych funkcji.”

Kontroler w teście wypadł całkiem pozytywnie jednak aby mieć pełny obraz, zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem. Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Niestety tych kontrolerów nie ma już w sprzedaży, lecz zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami od firmy Novation o których więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors