Audiotech logo

Novation Launch Control – Recenzja E-Muzyk

Kontroler Novation Launch Colntrol

Paweł Górniak w recenzji opublikowanej na portalu E-Muzyk.eu podzielił się swoimi wrażeniami na temat kontrolerów Novation Launch Control. Pojawiła się świetna opcja na rozszerzenie możliwości Launchpada, który postawiony w tandemie z Launch Control tworzy team nie do zatrzymania! Poniżej dwa krótkie cytaty z recenzji Pawła:

„Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary kontroler świetnie nada się np. jako nasz towarzysz w podróży, ale także odnajdzie swoje miejsce na naszym studyjnym biurku, gdzie przytknięty do Launchpad’a będzie się super prezentował i nie będzie też go dodatkowo zagracał. Niewielkie rozmiary docenią także wszyscy występujący na żywo, a podejrzewam, że zwłaszcza DJ’e i live act’owcy, bo niejeden z nas często spotkał się z problemem nieadekwatnych stołów Djskich w klubie, które są w stanie pomieścić raptem mikser, pół gramofonu i napój gazowany. Taki mały, w wąskiej puszce. Przykładowo z tandemem Launchpad + Launch Control jesteśmy w stanie pomieścić się praktycznie wszędzie przy tym zachowując maksimum funkcjonalności i estetyki.”

„Co mnie osobiście bardzo urzekło to fakt iż w Launch Control mamy 16 różnych presetów. 8 z nich to presety fabryczne, a 8 to programowalne presety użytkownika. Zmiana presetu odbywa się poprzez przytrzymanie jednego z klawiszy User/Factory, a następnie klepnięcie na pad z odpowiednim numerkiem. W takim układzie bardzo fajnie żongluje się presetami w warunkach scenicznych co pozwala na płynną i ciekawą grę. Proste, szybkie i skuteczne.”

Wypada chyba całkiem pozytywnie, hmm? Niemniej jednak warto zapoznać się z całym tekstem recenzji!

Tych kontrolerów nie ma już w sprzedaży, jednak jest dostępna nowa wersja podobnego kontrolera od Novation oraz kilka urządzeń o podobnych zastosowaniach, o których więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors