Audiotech logo

Novation Impulse 49 – Test E-Muzyk.eu

Klawiatura Novation Impulse 49

Paweł Górniak w artykule opublikowanym na portalu E-Muzyk.eu opowiada o swoich wrażeniach z testu Novation Impulse 49. Klawiatura Novation Impulse 49 to ultra-responsywna i ekspresyjna klawiatura z mnóstwem elementów sterujących. Zaprojektowany z myślą o osobach, które lubią grać na klawiszach i czerpać z tego przyjemność. Jak ocenia ją Paweł? Poniżej dwa krótkie cytaty od niego:

„Novation Impulse 49 może być dla nas dobrym startem w świecie produkcji muzycznej. Na pokładzie jednego urządzenia dostajemy narzędzia do kontroli całego wirtualnego studia muzycznego. Jak przystało na kolejny dobry produkt firmy Novation, sprzęt jest naprawdę user-friendly. Jeśli nie mamy ochoty nie musimy trudzić się skomplikowaną konfiguracją poszczególnych manipulatorów MIDI. Jedną z ogromnych zalet Impulse 49 jest sposób jego zasilania mianowicie nie potrzebujemy tachać żadnych dodatkowych zasilaczy. Podłączamy tylko kabel USB, system wykrywa klawiaturę w przeciągu kilku sekund i to jest wszystko. Jesteśmy w stanie tuż po rozpakowaniu z pudełka podłączyć jeden kabel i za kilkanaście sekund zacząć tworzyć muzykę gdzie wszystkie zbędne formalności „robią się same”. Istotną zaletą kontrolera jest wyposażenie w tradycyjne złącza MIDI, dzięki czemu Impulse może być używany również jako tradycyjny interfejs MIDI dla „starych” instrumentów.”
 
„Klawiatura ma feeling dobrej klasy syntezatora, jest pół-ważona i ma wbudowany system after-touch. W wersji urządzenia, którą będziemy opisywać przestrzeń klawiatury można dodatkowo podzielić na 4 różne strefy. Za pomocą tego jesteśmy w stanie grać czterema różnymi instrumentami jednocześnie, bez potrzeby przechodzenia między ustawieniami.”
Test Pawła wygląda naprawdę bardzo dobrze! Novation stanęło na wysokości zdania! Jednak zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej.
Więcej informacji na temat klawiatury Novation Impulse 49 znajdziesz poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors