Audiotech logo

KRK ROKIT G5 – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Piąta Generacja jednych z najpopularniejszych monitorów studyjnych na świecie miała premierę w zeszłym tygodniu i możecie już sprawdzać pierwsze testy!

Na pierwszy ogień leci materiał Pawła Lemańskiego z kanału Muzykuj.com, który przyjrzał się modelowi ROKIT 5. Zobaczcie i posłuchajcie co i jak!
 

O KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) słów kilka…

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o nowej generacji odsłuchów KRK ROKIT, to…
 
ROKIT G5 zostały wyposażone w 3 tryby brzmienia: MIX, FOCUS oraz CREATE. To jak mieć 3 pary odsłuchów do różnych zadań! Dodatkowo system DSP umożliwia dopasowanie brzmienia monitorów do akustyki Twojego pomieszczenia za pomocą 25 różnych ustawień dostępnych na zintegrowanym ekranie LCD. Dzięki przetwornikowi nisko-średniotonowemu z Kevlaru® oraz tweeterowi z jedwabną kopułką, gwarantują wysoką jakość przetwarzania dźwięku. Reasumując, ROKIT G5 to więcej niż monitory – to partner w tworzeniu muzycznego i audiowizualnego contentu na najwyższym poziomie.
 
Przekonaj się dlaczego to idealny odsłuch dla twórców. Niezależnie od rodzaju twórczości. Produkujesz muzykę, montujesz filmy, animujesz, lub robisz cokolwiek innego, co ma związek z dźwiękiem? KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) są dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji o serii monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) przejdź do dedykowanej strony, która opowie ci co i jak!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors