Audiotech logo

KRK ROKIT 8 G5 – test portalu Muzyk

KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) – test portalu Muzyk

Monitory odsłuchowe ROKIT G5 (Piątej Generacji) zostały zaprojektowane z myślą o twórcach. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, montażystą filmowym, motion designerem, czy kimkolwiek, kto potrzebuje narzędzi do oceny dźwięku, monitory KRK Systems będą doskonałym wyborem.

Grzegorz Bartczak przetestował największy model z serii, czyli ROKIT 8 i podzielił się swoimi wrażeniami na łamach portalu Muzyk.

„Już wcześniej monitory ROKIT były bardzo interesującą propozycją, uniwersalną i oferującą bardzo dobre brzmienie. W najnowszej odsłonie, dzięki wprowadzonym zmianom i dodatkom, stały się jeszcze bardziej warte uwagi. RP8G5 powinny zainteresować wszystkich szukających solidnych monitorów oferujących nie tylko odpowiednią dawkę basu, ale i wyrównane brzmienie, stanowiąc istotny element systemu odsłuchowego wykorzystywanego do różnych zadań”.

Ten krótki cytat powinien wam powiedzieć co nieco o wrażeniach, natomiast z pełną wersją testu możecie zapoznać się klikając button poniżej.

O KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) słów kilka…

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o nowej generacji odsłuchów KRK ROKIT, to…
 
ROKIT G5 zostały wyposażone w 3 tryby brzmienia: MIXFOCUS oraz CREATE. To jak mieć 3 pary odsłuchów do różnych zadań! Dodatkowo system DSP umożliwia dopasowanie brzmienia monitorów do akustyki Twojego pomieszczenia za pomocą 25 różnych ustawień dostępnych na zintegrowanym ekranie LCD. Dzięki przetwornikowi nisko-średniotonowemu z Kevlaru® oraz tweeterowi z jedwabną kopułką, gwarantują wysoką jakość przetwarzania dźwięku. Reasumując, ROKIT G5 to więcej niż monitory – to partner w tworzeniu muzycznego i audiowizualnego contentu na najwyższym poziomie.
 
Przekonaj się dlaczego to idealny odsłuch dla twórców. Niezależnie od rodzaju twórczości. Produkujesz muzykę, montujesz filmy, animujesz, lub robisz cokolwiek innego, co ma związek z dźwiękiem? KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) są dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji o serii monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) przejdź do dedykowanej strony, która opowie ci co i jak!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors