Audiotech logo

KRK Rokit 8 G5 – najlepszy wybór dla Twojego studia? Sprawdza Noemi Lemańska!

KRK Systems ROKIT G5 to monitory studyjne, które oferują zaawansowane możliwości w swojej kategorii. Bez względu na to, czy tworzysz hit muzyczny, ścieżkę dźwiękową do filmu, czy pracujesz nad projektem osobistym, zapewniają one narzędzia niezbędne do uchwycenia każdego detalu brzmieniowego z niesamowitą przejrzystością.

Zintegrowana technologia DSP oferuje trzy różne tryby dźwiękowe. Tryb MIX charakteryzuje się płaską odpowiedzią częstotliwościową i fazową, idealną do miksowania, masteringu i krytycznego słuchania. Tryb CREATE jest bardziej inspirujący, doskonały do tworzenia, produkcji i swobodnego słuchania. Tryb FOCUS koncentruje się na średnich częstotliwościach, idealny do szczegółowej analizy pasma średniotonowego, gdzie wokale i większość instrumentów mają najwięcej energii. Te trzy tryby eliminują konieczność posiadania oddzielnych zestawów monitorów do różnych zadań, co daje efekt posiadania trzech par monitorów w jednym. Seria ROKIT G5 oferuje także 25 kombinacji korektora, które pomagają minimalizować i korygować problemy w środowisku akustycznym. Bezpłatna aplikacja KRK ułatwia precyzyjną konfigurację monitorów w zależności od otoczenia odsłuchowego.

Monitory ROKIT G5 wyposażone są w głośnik nisko-średniotonowy z tkaną membraną z włókna aramidowego (Kevlar®), który zapewnia doskonałe i precyzyjne brzmienie. 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką płynnie rozszerza zakres częstotliwości do 40 kHz. Aby zagwarantować optymalną odpowiedź na transjenty i reprodukcję dynamiki, zastosowano podwójne wzmacniacze mocy klasy D, które napędzają przetworniki równomiernie i wydajnie, utrzymując niską temperaturę pracy, co zapewnia integralność brzmienia podczas długich sesji.

Noemi Lemańska przygotowała materiał, w którym przedstawia monitory studyjne KRK ROKIT 8 G5. Czy te odsłuchy to najlepszy wybór dla Twojego studia? Przekonaj się sam!

Polecamy zapoznać się z pełną specyfikacją monitorów studyjnych KRK ROKIT 8 G5, a także pozostałych dwóch modeli: ROKIT 5 G5 oraz ROKIT 7 G5. Możesz to zrobić klikając poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors