Audiotech logo

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen – pierwsze wrażenia dailyweb

Interfejs audio Focusrite Scarlett Solo

Sebastian Łubik w teście opublikowanym na portalu dailyweb podzielił się swoimi wrażeniami, na temat interfejsu audio Focusrite Scarlett Solo. Interfejs oferuje wokalistom i autorom piosenek intuicyjny i szybki proces nagrywania. Co więcej, wyposażono go w wysokiej jakości 24bit/192kHz konwertery AD-DA. Dlatego też gwarantuje równie wysoką jakość dźwięku, jak cała trzecia generacja. Poniżej dwa krótkie cytaty z testu Sebastiana:

„Dlaczego akurat Solo? Otóż chodzi o obsługę wejść. 2i2 pozwala nagrywać nie tyle dwa źródła dźwięku (bo solo to tez potrafi), ale 2i2 ma obsługę drugiego mikrofonu, gdyby się okazało, że chcecie nagrywać np. wywiady. Solo ma obsługę drugiego wejścia, ale nie XLR, za to możecie podpiąć np. elektryczną gitarę.”

„Sprzęt jest naprawdę fantastycznie przygotowany. Czuć w nim jakość i jest przede wszystkim banalnie prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Od frontu urządzenia wpinacie mikrofon XLR, obok gniazdo chociażby na gitarę elektryczną, a z boku regulacja głośności słuchawek, które możecie również podpiąć. Świetnym ficzerem jest to, że gdy podepniecie mikrofon led wokół ustawienia gaina, pokazuje kolorem czy mikrofon przekazuje dźwięk, a kolorami sygnalizuje czy gain nie jest ustawiony za mocno (zielony, pomarańczowy i czerwony kolor). To samo dzieje się z gainem drugiego wejścia.”

Jak Focusrite Scarlett Solo wypadł w teście Sebastiana? Według nas bardzo pozytywnie! Jednak aby mieć pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem. Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat interfejsu Focusrite Scarlett Solo znajdziesz poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors