Audiotech logo

Focusrite Scarlett 8i6 USB – test E-Muzyk.eu

Focusrite Scarlett 8i6 USB Audio Interface

Piotr Neumann w teście opublikowanym na portalu E-Muzyk.eu podzielił się swoimi wrażeniami z testu Focusritte Scarlett 8i6 – sześciokanałowego interfejsu audio. Pierwszy produkt marki Focusrte, z dostępnym transferem audio poprzez złącze (USB 2.0). Jak Scarlett wypadł w teście Piotra? Sprawdźcie sami! Poniżej dwa krótkie cytaty z testu Piotra:

„Czy Focusrite Scarlett 8i6 wyróżnia się spośród propozycji rynkowych? Zdecydowanie tak, choć dla niektórych cena może stanowić barierę – przy obecnym niestety wysokim kursie Euro jest to koszt 1150 zł. Testowany interfejs zapewnia na pewno niespotykany w tej klasie komfort odsłuchu – 3 niezależne miksy stereo lub 6 mono to aż nazbyt wiele. Aktualna wersja sterowników dla interfejsów Scarlett jest już stabilna. Zresztą wystarczy zaznaczyć, że producent nieustannie udoskonala sterowniki wypuszczając regularnie uaktualnienia.”

„Mikser jest wyposażony w kilka przydatnych funkcji dodatkowych. Przede wszystkim można zapisywać presety ustawień miksera. Po drugie, można je wpisać do pamięci interfejsu – wówczas Scarlett 8i6 lub 18i6 może służyć jako sprzętowy mikser na jobie. W ramach miksera mamy możliwość zapisania presetów monitorowania sygnałów. Ponadto jest „ściszacz” Dim. Łatwo stworzyć kanał komunikacyjny Talkback z nagrywanym muzykiem, choć brakuje klawisza łączania tego kanału – działa on niestety permanentnie. Trzeba więc go ściszać/mutować wybranym klawiszem na mikserze.”

Naszym zdaniem Focusrite wypada bardzo pozytywnie w teście Piotra! Nie mniej jednak, zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Tych interfejsów nie ma już w sprzedaży, jednak jest dostępna nowa wersja interfejsu od Focusrite o której więcej informacji znajdziesz poniżej! 

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors