Audiotech logo

Focusrite Scarlett 2i4 2Gen – test Estrada i Studio

Interface audio Focusrite Scarlett 2i4 (2Gen)

Jarosław Stubiński w recenzji opublikowanej na portalu Estrada i Studio podzielił się swoimi wrażeniami, na temat interfejsu audio Focusrite Scarlett 2i4 (2Gen). Scarlett 2i4 (2Gen) jest jednym z najbardziej uniwersalnym interfejsem audio zasilanym z USB, dla wszystkich którzy potrzebują interfejsu do wykonywania muzyki na żywo lub nagrywania. Jak wypadł w teście jarka? Poniżej dwa krótkie cytaty:

„Pod wieloma względami to właśnie 2i4 drugiej generacji będzie tym urządzeniem, na które szczególną uwagę będą zwracać osoby zajmujące się produkcją muzyki na bazie komputera. Ma dokładnie te same zalety, co 2i2 2Gen, takie jak zasilanie przez USB, nowe, znacznie doskonalsze przedwzmacniacze, stworzone od podstaw tory wejść instrumentalnych oraz próbkowanie do 192 kHz. Zwiększa jednak jego funkcjonalność o elementy, które w wielu przypadkach są niezbędne.”

„Focusrite Scarlett 2i4 to najciekawszy funkcjonalnie interfejs z grupy najtańszych modeli nowej generacji Scarlett. O jego przewadze nad niższymi w hierarchii wersjami Solo i 2i2 decydują porty MIDI, większe możliwości konfiguracji odsłuchu, dodatkowa para wyjść oraz przyciski Pad, poszerzające zakres regulacji czułości wejść mikrofonowych. Z wszystkimi swoimi możliwościami 2i4 2Gen wciąż mieści się w rozsądnym przedziale cenowym do 800 zł. I choć jest o ok. 200 zł droższy od swego poprzednika pierwszej generacji, to oferuje znacząco lepsze przedwzmacniacze, próbkowanie 192 kHz oraz Pro Tools First wraz z zestawem Focusrite Creative Pack, który jest bardzo dobrym narzędziem wprowadzającym nas do świata tej wiodącej obecnie aplikacji, wykorzystywanej powszechnie w profesjonalnych studiach nagrań.”

Będzie ciężko o lepszą rekomendację! Jednak zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem recenzji, można to zrobić klikając w przycisk poniżej!

Tych interfejsów nie ma już w sprzedaży, jednak jest dostępna nowa wersja podobnych interfejsów od Focusrite o których więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors