Audiotech logo

EVE Audio SC205 – recenzja Estrada i Studio

Monitor studyjny EVE Audio SC205

Tomasz Wróblewski w recenzji opublikowanej na stronie Estrada i Studio podzielił się swoimi wrażeniami, na temat monitorów studyjnych EVE Audio SC205. Choć mogą wydawać się niepozorne, to reprezentują potężne brzmienie. Dzięki szerokiemu i równemu spektrum przenoszonych częstotliwości i zdumiewającemu poziomowi wyjściowemu SC205 z łatwością wypełni pomieszczenie dźwiękiem. Poniżej kilka cytatów z testu Tomka:

„Eve Audio SC205 zaprezentowały się jako monitory o bardzo nowoczesnym, świeżym i otwartym brzmieniu. Przy swoich niewielkich wymiarach oferują doskonały, bardzo punktualny i dający się łatwo kontrolować bas. Pracując na nich, nie trzeba się domyślać, co gra i jak brzmi bas – wszystko jest podane jak na tacy. Bez względu na to, czy będzie to spacerujący kontrabas, grana różnymi technikami gitara basowa, czy elektroniczny bit, z odsłuchem dołu nie będzie żadnego problemu. Cały czas mówię o sytuacji odsłuchu bliskiego pola, jednak nawet na standardy tego typu monitoringu bas jest tu imponująco sprawny.”

„Monitory Eve Audio SC205 oferują nową jakość w zakresie monitorów bliskiego pola. Zawsze uważałem, że tutaj najlepiej sprawdzają się zestawy z głośnikiem 5” (ponieważ basów i tak musimy szukać na większych zestawach, a 5-calowe woofery dają nam lepszą kontrolę nad niskim środkiem niż głośniki z membraną od 6,5” wzwyż). SC205 pokazały jednak, że tak niewielkim monitorom można także zaufać, jeśli chodzi o bas. Fantastyczny woofer (nie mogę wyjść z podziwu nad tym głośnikiem!) daje nam też świetną kontrolę środka, a driver AMT, który również jest klasą samą dla siebie, dopełnia obrazu najwyższej klasy monitorów bliskiego pola.” 

Monitory w teście wypadły bardzo zadowalająco! Nie mniej polecamy zapoznać się z pełnym testem. Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat monitorów EVE Audio SC205 znajdziesz poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors