Audiotech logo

EVE Audio 2070 szokująco blisko ideału? – test 0dB.pl

Tomasz Wróblewski prowadzący kanał 0dB.pl nagrał niesamowicie interesujący materiał na temat monitorów bliskiego i średniego pola EVE Audio SC2070. Jest to kompaktowy monitor dwudrożny z bardzo dużym głośnikiem AMT, który wyznacza nowe standardy w zakresie szczegółowej reprodukcji wysokich i średnich częstotliwości. W połączeniu z 6,5-calowym głośnikiem niskotonowym zapewnia potężny bas, a tym samym doskonałą precyzję w całym zakresie częstotliwości. Poniżej dwa bardzo krótkie cytaty mówiące o wrażeniach Tomka:

„EVE Audio SC2070 mają bardzo efektowny dół, przejrzystą górę, i wystarczającą ilość środka, by nikt nie miał prawa na niego narzekać. Przełączenie się na monitory trójdrożne, z początku sprawia, że ich dźwięk nas boli, trochę przeraża, wypchniętą średnicą, gdy wracamy do 2070 to, wszystko jest ładne, na swoim miejscu, i brzmiące profesjonalnie. Mam prawo sądzić, że tak uzna, większość potencjalnych nabywców, tych doskonałych monitorów, ja chyba znajdę się w tej garstce odmieńców, którzy ponad komfort brzmieniowy, będą przekładać brutalną prawdę, co w żaden sposób nie zmienia mojej opinii, na temat 2070, mam wrażenie, że pod względem, jakości brzmienia, dotarły one do granic, tego co można osiągnąć, w zestawach dwudrożnych o tych gabarytach, mają świetny bas, czytelną i zrównoważoną średnicę, oraz bardzo gładką, ale wyrazistą górę, a rewelacyjna propagacja w poziomie, pozwala uzyskać stabilną, oraz dającą się kontrolować przestrzeń, a jeśli ktoś będzie chciał skorygować ich brzmienie, pod kątem własnych preferencji, to dzięki wbudowanemu DSP może to zrobić, na szereg różnych sposobów.”

„SC2070 to poważny monitor, w poważnej cenie, do poważnej pracy z dźwiękiem, jeśli chodzi o zestawy dwudrożne, to wszystko wskazuje na to, że pozwalają zbliżyć się, do granic technologii, opartej na jednym punkcie podziału, czyli mówiąc najogólniej, przedziale cenowym 12 tys. zł za parę. Z całą pewnością zrobią wrażenie na każdym, kto szuka kompaktowego, wysokiej klasy, zestawu typu woofer + tweeter, zapewniając komfortowy, i zachęcający do pracy odsłuch.”

Polecamy zapoznać się ze świetnym filmem Tomka który znajdziecie poniżej!

Więcej informacji na temat EVE Audio SC2070 znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors