Audiotech logo

Arturia V Collection 7.1 kompatybilne z NKS – wideo prezentacja Musoneo

Maciej polański z serwisu Musoneo nagrał film o aktualizacji do Arturia V Collection (do wersji 7.1) oraz o kompatybilności z NKS. Arturia V Collection to pakiet wirtualnych instrumentów klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne, hybrydowe rozwiązania. Poniżej krótki cytat z filmu Macieja:

„Wersja 7.1 pakietu V-Collection jest kompatybilna ze standardem NKS (Native Kontrol Standard)! Oznacza to możliwość przeglądania z poziomu Maschine i klawiatur NI Komplete Kontrol zasobów tysiecy presetów dla ponad 20 instrumentów whodzących w skład tego pakietu oraz podgląd barw przed ich załadowaniem! Pojawiła się także funkcjonalność undo-redo dla sound-designerów oraz kilka usprawnień trybu Concert Mode, dla tych którzy grają z wirtuali na scenie.”

„Mamy do dyspozycji wiele nowych efektów które bardzo przydają się podczas gry na żywo, do sterowania ilością efektów, możemy podczepić sobie konkretne regulatory, także działa to naprawdę bardzo fajnie.”

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym filmem Macieja, który znajdziecie poniżej! 

Ten instrument wchodzi w skład pakietu Arturia V Collection , na temat którego więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors