Audiotech logo

Arturia Synclavier V – test Estrada i Studio

Wirtualny instrument Arturia Synclavier V

Na portalu Estrada i Studio ukazał się test wirtualnego instrumentu Arturia Synclavier V. Ten wirtualny instrument wchodzi w skład pakietu Arturia V Collection. Jest to wysokiej klasy pakiet wirtualnych instrumentów umożliwiających niezrównaną eksplorację dźwięku. Od sugestywnych emulacji i hybrydowych syntezatorów, po autentycznie modelowane instrumenty i pięknie uchwycone dźwięki akustyczne. Jest to najbardziej rozbudowany i bogaty w funkcje pakiet Arturia w historii, łączący ponadczasowe rzemiosło dźwiękowe i specjalistyczną inżynierię z najnowocześniejszymi funkcjami, które płynnie integrują się z wymagającymi procesami produkcyjnymi – zapewniając niekończące się inspirację, żywą kompozycję i nieograniczoną wręcz zabawę. Poniżej dwa krótkie cytaty z testu:

„Synclavier V szczególnie dobrze wypada w roli generatora kompleksowych i pełnych ruchu barw, które budujemy w oparciu o sekwencje różnych przebiegów (Time Slices). Znakomite są także rozległe pady, efekty perkusyjne i wiele innych. Na tle typowych syntezatorów Synclavier V jawi się jako coś zupełnie innego i tę cechę warto wykorzystać.”

„Instrument jest zaskakujący łatwy w obsłudze, a kluczem jest zrozumienie jego specyfiki, metody syntezy dźwięku i wpływu różnych parametrów na uzyskane brzmienie. Potem przed nami jest już tylko ogrom jego możliwości. Niewątpliwie jest instrumentem pracochłonnym, bowiem ustawienie każdej warstwy i zbudowanie dłuższej sekwencji Time Slices wymagają sporo czasu. Ale nagrodą jest ciekawy i niepowtarzalny dźwięk. A także przyjemność obcowania z czymś, co przed laty było dla większości jedynie marzeniem. W tym kontekście cena testowanego instrumentu wydaj się bardzo atrakcyjna.”

 Aby mieć pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem. Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat pakietu Arturia V Collection znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors