Audiotech logo

Arturia MicroLab – test Muzyk

Klawiatura MIDI Arturia MicroLab

Grzegorz Bartczak na łamach portalu Muzyk podzielił się swoimi wrażeniami na temat testowanej przez niego klawiatury MIDI Arturia MicroLab. Jest to klawiatura sterująca Arturia to kompaktowy kontroler oferujący wysokiej jakości klawisze slim keys, potężny pakiet oprogramowania oraz solidne, wysokiej jakości wykonanie. Urządzenie to doskonały wybór dla mobilnych muzyków oraz wszystkich potrzebujących mobilnego kontrolera. Warto wspomnieć, że MicroLab dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, pomarańczowej, i niebieskiej. Poniżej dwa krótkie cyataty z testu Grzegorza:

„Zastosowana tu klawiatura, sprawdzona już wcześniej w modelu KeyStep, mimo mniejszych klawiszy jest na tyle sprawna i wygodna, że z powodzeniem sprawdzi się w realizacji zadań, do których z założenia zaprojektowano MicroLab. Funkcja HOLD czy możliwość przypisania dowolnego komunikatu CC do kontrolera MODULATION to również przydatne dodatki, podobnie jak funkcja CHORD. Przy pomocy tej ostatniej możemy nie tylko wyzwalać jednym klawiszem nawet bardzo złożone akordy, ale także „chwytać” w ten sposób np. dwudźwięki o określonym interwale (oktawa, kwinta i inne), co możemy wykorzystać współpracując z syntezatorami programowymi. Skoro już o tym mowa, to nie można nie wspomnieć o integracji z Analog Lab Lite, dzięki której możemy obsługiwać kolekcję presetów z panelu testowanej klawiatury. Niby mała rzecz, a praktyczna…”

„Dzięki swym kompaktowym rozmiarom, MicroLab bez problemu zmieści się w plecaku czy walizce, a jeśli kupimy odpowiednio większą, to także torbie na laptopa. Prosty w obsłudze, poręczny i wygodny w transporcie, jest interesującą propozycją dla osób, które nawet w podróży chcą mieć możliwość realizacji swych kreatywnych pomysłów. Testowana klawiatura to świetny kompan dla laptopa czy tabletu, wykorzystywanych właśnie w tym celu. Oczywiście możliwości korzystania z MicroLab nie ograniczają się jedynie do „pracy w terenie”, a niewysoka cena kontrolera i pakiet dołączonego do niego oprogramowania, mogą być dodatkowymi atutami pomocnymi w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.”

Będzie ciężko o bardziej dokładną, sumienną oraz specjalistyczną recenzje. Jednak zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem recenzji! Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat Artuira MicroLab znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors