Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential mk3 – test magazynu Muzyk

Arturia KeyLab Essential mk3 to doskonały kontroler MIDI, który zadowoli zarówno początkujących producentów, jak i doświadczonych twórców muzycznych. Bez względu na twój poziom doświadczenia, ten wszechstronny i intuicyjny instrument dostarczy wszystkich narzędzi, których potrzebujesz do tworzenia muzyki.

KeyLab Essential mk3 posiada ergonomiczne klawisze, które zapewniają płynną i precyzyjną grę. Do tego liczne elementy sterujące zintegrowane z oprogramowaniem DAW (Digital Audio Workstation) i instrumentami wirtualnymi, co umożliwia łatwą manipulację parametrami. Warto podkreślić, że ta integracja jest niezwykle dogłębna i dostarcza wielu satysfakcjonujących chwil podczas korzystania z urządzenia.

Dodatkowe oprogramowanie dołączone do zestawu sprawia, że zakup KeyLab Essential mk3 staje się jeszcze bardziej atrakcyjny z punktu widzenia stosunku jakości do ceny.

Już poprzednia wersja tych klawiatur była interesującą propozycją (nie tylko pod względem możliwości, ale także ceny czy niewielkiego ciężaru), ale za sprawą nowych modeli mk3 atrakcyjność linii KeyLab Essential wzrosła jeszcze bardziej. Zmiany wprowadzone w tych klawiaturach można ocenić zdecydowanie na plus, przez co w nowej odsłonie stały się one tym bardziej warte zainteresowania.

Powyższy cytat to fragment testu Grzegorza Bartczaka z magazynu Muzyk. Jednak warto zapoznać się z całym testem, klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat klawiatur Arturia KeyLab Essential mk3 znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors