Audiotech logo

Arturia Keylab 61 Essential mk3 – test InfoMusic.pl

Kontroler MIDI Arturia KeyLab 61 Essential

Kacper Łabuda w teście opublikowanym na portalu InfoMusic.pl podzielił się swoimi wrażeniami na temat Arturia KeyLab Essential 61 mk3. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym producentem, czy doświadczonym twórcą muzycznym szukającym odświeżonej konfiguracji, KeyLab Essential łączy w sobie wszystko, czego możesz oczekiwać od kontrolera, w prostą, uniwersalną, intuicyjną i przystępną cenowo klawiaturę MIDI. Poniżej trzy krótkie cytaty z testu Kacpra:

„Klawiatura posiada ten sam znany i lubiany feeling, co inne modele kontrolerów oraz syntezatorów od firmy Arturia – jest to lekka, półważona klawiatura pozwalająca zarówno na granie z szeroką dynamiką oraz dokładną ekspresją, jak i rejestrację szybkich syntezatorowych arpeggio i sekwencji. Dodatkowo kontroler posiada aftertouch, dzięki któremu mamy możliwość modulacji brzmienia już po zagraniu dźwięku za pomocą dociskania klawisza, pozwala to na dodanie bardziej naturalnego charakteru do naszych utworów poprzez lekkie vibrato lub całkowicie pokręcone modulacje i efekty, wszystko zależy od naszej wyobraźni i tego, jak zaprogramujemy parametr aftertouch.”

„Pomimo tego, że sam kontroler w tej cenie to świetna okazja, Arturia postanowiła pójść jeszcze o krok dalej i w zestawie z nim dostajemy pakiet niesamowitego oprogramowania, wtyczek oraz instrumentów VSTi, które przydadzą się zarówno początkującym producentom, którzy nie mają jeszcze rozbudowanej biblioteki, jak i doświadczonym twórcom, ponieważ dobrych brzmień nigdy za wiele!”

„Podsumowując, nowy kontroler MIDI od Arturii to nie tylko wyrafinowane narzędzie do produkcji muzycznej, ale także inspirujący towarzysz dla każdego kreatywnego artysty. Jego doskonała integracja z popularnymi programami DAW, wysoka jakość wykonania, innowacyjne funkcje i estetyczny design czynią go godnym polecenia wyborem dla każdego, kto poszukuje wszechstronnego i zaawansowanego kontrolera MIDI.”

Jak Arturia KeyLab 61 Essential wypadł w teście Kacpra? Według nas bardzo pozytywnie! Jednak aby mieć pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem. Można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat Arturia KeyLab 61 Essential znajdziesz poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors