Audiotech logo

Arturia AudioFuse – test Musoneo

Maciej Polański prowadzący kanał Musoneo przetestował Arturia AudioFuse. Jest to wysokiej klasy interfejs audio, bogaty w funkcje, dostarczany wraz z oprogramowaniem AudioFuse Creative Suite, które jest kolekcją świetnej jakości efektów. Studyjna jakość to synonim AudioFuse, ponieważ każdy z komponentów gwarantuje największą możliwą jakość sygnału audio. Całość charakteryzuje się szeroką dynamiką dźwięku i czystą ścieżką sygnałową. Dodajmy do tego ogromne możliwości różnych połączeń i intuicyjny interfejs ze wszystkimi parametrami pod ręką i otrzymujemy perfekcyjne centrum twojego studia. Poniżej krótki cytat z testu Macieja:

„Kiedy wydawało się, że na zatłoczonym rynku interfejsów audio karty zostały już rozdane, firma Arturia postanowiła stworzyć produkt inne niż wszystkie. Co czyni go wyjątkowym? Po pierwsze, możliwość współpracy z każdym urządzeniem i źródłem dźwięku: od mikrofonu, gramofonu, gitarę po procesory efektów na komputerach Mac, PC i Linux oraz tabletach i telefonach z iOS lub Android! Chyba nie ma w tej chwili na rynku innego, tak uniwersalnego produktu. Po drugie, dostęp do niemal wszystkich funkcji z poziomu samego urządzenia: regulacji wzmocnienia, głośności, wyboru trybu pracy czy pary monitorów, funkcje talkback czy tryb mono. Po trzecie, preampy, które cechuje niezwykle niski poziom szumów własnych i zniekształceń harmonicznych oraz całkowicie w zasadzie płaska charakterystyka pasmowa. Po czwarte, funkcja talkback, pozwalająca na łatwą komunikację z artystą nagrywającym w drugim pomieszczeniu.”

„A poza tym to całkiem zwykły interfejs. Wyposażono go w cztery analogowe wyjścia audio oraz dwa uniwersalne wejścia typu Combo (mic/instr/line), a także dwa złącza insertowe do przetwarzania sygnału przez zewnętrzne urządzenia. Na tylnym panelu znajdziemy także komplet złącz cyfrowych ADAT, SPDIF, MIDI In/Out oraz Word Clock, a nawet wejście gramofonowe. Łącznie daje to 14 wejść i 14 wyjść. Poza tym, podobnie jak testowany przeze mnie jakiś czas temu Novation Audiohub 2×4, interfejs Arturii oferuje aż 3 dodatkowe, zasilane złącza USB.”

Polecamy zapoznać się z filmem Macieja, który znajdziecie poniżej!

Więcej informacji na temat Arturia AudioFuse znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors