Audiotech logo
Arturia V Collection X KeyLab Essential mk3
Arturia Pigments 5 KeyStep MiniFuse syntezator

Oferta edukacyjna Arturia

Arturia wierzy, że nauka i eksploracja dźwięku idą w parze. Tworzą instrumenty i narzędzia, które prowadzą przez muzyczną podróż i pomagają urzeczywistniać muzyczne pomysły.

1. Oferta edukacyjna dla uczniów i nauczycieli

Dzięki ofercie edukacyjnej, uczniowie i nauczyciele jednostek edukacyjnych (zarówno prywatnych jak i publicznych) mogą skorzystać z 50% rabatu na 4 najlepiej sprzedające się tytuły oprogramowania.
 

Jakie produkty obejmuje oferta edukacyjna 50%?

  • Pigments – naucz się tworzyć dowolne dźwięki za pomocą Pigments, od najlepszych nowoczesnych presetów po głęboki niestandardowy sound design, a wszystko to z kolorowym i intuicyjnym interfejsem.
  • Analog Lab Pro – wirtualny hub zawierający brzmienia z wszystkich instrumentów wirtualnych Arturii. Idealny na wejście w świat brzmień Arturia.
  • V Collection – zestaw 39 referencyjnych instrumentów wirtualnych, od vinlage’owych klawiszy po nowoczesne syntezatory hybrydowe.
  • FX Collection – najwyższej jakości kolekcja emulacji studyjnych klasyków i przełomowych nowoczesnych efektów, aby nadać brzmieniu profesjonalny charakter.

Więcej informacji o każdym z produktów znajdziesz na kartach produktowych klikając poniżej.

W celu skorzystania z 50% zniżek edukacyjnych należy udowodnić fakt bycia uczniem lub nauczycielem jednostki edukacyjnej, a także wskazać autoryzowanego partnera u którego masz zamiar zrealizować ofertę edukacyjną. Do tego służy specjalny formularz, który znajdziesz TUTAJ.

Po weryfikacji, osoba z ramienia oficjalnego polskiego dystrybutora marki Arturia w Polsce Audiotech – skontaktuje się ze wskazanym w formularzu sklepem i tym samym umożliwiony zostanie zakup w edukacyjnej zniżce. W celu finalizacji transakcji, odpowiedni sklep skontaktuje się z Tobą.

2. Oferta dla jednostek edukacyjnych – przenieś Arturię do sal zajęciowych!

Nadrzędnym celem firmy Arturia jest zapewnienie uczniom najlepszych doświadczeń w zakresie edukacji muzycznej poprzez dostarczanie nauczycielom najlepszych narzędzi. Od łatwych w użyciu kontrolerów MIDI, przez wysokiej jakości interfejsy audio, po autentyczne wirtualne emulacje najważniejszych syntezatorów – Uczniowie zasługują na naukę na sprzęcie najwyższej jakości.

Co dokładnie wchodzi w skład oferty edukacyjnej Arturia dla jednostek edukacyjnych?

Hardware

  • Przy zakupie dowolnego kontrolera Arturia (np. MiniLab 3, KeyLab Essential mk3, KeyLab mk2), szkoła otrzymuje V Collection za darmo
  • Przy zakupie dowolnego interfejsu audio Arturia (np. interfejsy audio z serii MiniFuse lub AudioFuse), szkoła otrzymuje FX Collection za darmo
  • Przy zakupie kontrolera i interfejsu audio Arturia (np. kontrolery MiniLab 3, KeyLab Essential mk3, KeyLab mk2, interfejsy audio z serii MiniFuse lub AudioFuse), szkoła otrzymuje V Collection, FX Collection i Pigments za darmo.

Software

  • 50% zniżki na V Collection, FX Collection, Pigments i Analog Lab Pro 

Dodatkowe informacje

  • Minimalna ilość zakupu: 5 produktów sprzętowych;
  • Licencje na oprogramowanie będą równe liczbie stacji roboczych, np.: kupując 12 kontrolerów MIDI, szkoła otrzyma 12 darmowych licencji V Collection. 

Warunki dla hardware’u

1. Z oferty dla szkół można skorzystać u partnerów wyłącznego dystrybutora marki Arturia w Polsce, firmy Audiotech, których lista dostępna jest na stronie TUTAJ.

2. Po zakupie, jednostka edukacyjna powinna stworzyć konto na https://www.arturia.com/createanaccount/ i zarejestrować na nim zakupiony sprzęt.

3. Zdjęcie stacji roboczych wyposażonych w sprzęt marki Arturia, nazwę konta na stronie Arturia (e-mail) oraz dowód zakupu należy przesłać na adres [email protected]

4. Po weryfikacji ilość software’u odpowiadająca ilości nabytego hardware’u zostanie przypisana na wskazane konto, o czym jednostka edukacyjna zostanie powiadomiona mailowo. 

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z kartami produktowymi przedstawionymi powyżej, w których to dowiedzą się Państwo więcej na temat oferowanych produktów w ofercie edukacyjnej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą edukacyjną lub mają Państwo pytania do oferty edukacyjnej Arturia to zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected]

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors