Audiotech logo

W nowym filmie na kanale Muzykuj.com Paweł Lemański recenzuje serię interfejsów audio Focusrite Clarett+!

W swoim teście Paweł przetestował model Focusrite Clarett+ 4Pre oraz 8Pre, czyli dwa większe modeli z serii.

Clarett+ 4Pre nie zajmuje wiele miejsca w plecaku, a więc może jeździć z nami na koncerty. Posiada 4 wyjścia liniowe, więc odtworzymy na nim loopy, metronom, a nawet nagrane podpowiedzi form utworów – będzie również najważniejszym elementem łańcucha w mobilnym zestawie nagraniowym. (…)

Clarett+ 8Pre to dla tych, którzy wiedzą czego chcą – na przykład chcą spiąć 4 syntezatory i zawsze mieć je pod ręką… albo i więcej! Można je też wpuścić po adacie, ale w 4Pre również mamy ADAT. W 8Pre należy pamiętać zarówno o wejściach, jak i wyjściach cyfrowych, gdyż jeśli macie jakiś dodatkowy instrument z wyjściem cyfrowym, to możemy podłączyć go cyfrowo zachowując nasze analogowe wejścia.

Focusrite Clarett+ 4Pre to wszechstronny i wierny brzmieniowo interfejs audio z 18 wejściami i 8 wyjściami dla kompletnego twórcy. Clarett+ 4Pre to studyjnej klasy interfejs audio dla komputerów PC i Mac, zaprojektowany dla twórców muzyki, którzy wymagają najwyższej jakości podczas nagrywania i miksowania swoich kreacji audio.

Focusrite Clarett+ 8Pre to potężny studyjny interfejs audio z 18 wejściami i 20 wyjściami. Clarett+ 8Pre jest wydajnym i bardzo sprawnym studyjnym centrum dla komputerów PC i Mac, które inspiruje producentów, inżynierów i artystów do tworzenia ich najlepszej pracy.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors