Clarett+ muzykuj recenzja
Test

Muzykuj.com recenzuje interfejsy Focusrite Clarett+!

W nowym filmie na kanale Muzykuj.com Paweł Lemański recenzuje serię interfejsów audio Focusrite Clarett+!

W swoim teście Paweł przetestował model Focusrite Clarett+ 4Pre oraz 8Pre, czyli dwa większe modeli z serii.

Clarett+ 4Pre nie zajmuje wiele miejsca w plecaku, a więc może jeździć z nami na koncerty. Posiada 4 wyjścia liniowe, więc odtworzymy na nim loopy, metronom, a nawet nagrane podpowiedzi form utworów – będzie również najważniejszym elementem łańcucha w mobilnym zestawie nagraniowym. (…)

Clarett+ 8Pre to dla tych, którzy wiedzą czego chcą – na przykład chcą spiąć 4 syntezatory i zawsze mieć je pod ręką… albo i więcej! Można je też wpuścić po adacie, ale w 4Pre również mamy ADAT. W 8Pre należy pamiętać zarówno o wejściach, jak i wyjściach cyfrowych, gdyż jeśli macie jakiś dodatkowy instrument z wyjściem cyfrowym, to możemy podłączyć go cyfrowo zachowując nasze analogowe wejścia.

Focusrite Clarett+ 4Pre

Focusrite Clarett+ 4Pre to wszechstronny i wierny brzmieniowo interfejs audio z 18 wejściami i 8 wyjściami dla kompletnego twórcy. Clarett+ 4Pre to studyjnej klasy interfejs audio dla komputerów PC i Mac, zaprojektowany dla twórców muzyki, którzy wymagają najwyższej jakości podczas nagrywania i miksowania swoich kreacji audio.

Focusrite Clarett+ 8Pre

Focusrite Clarett+ 8Pre to potężny studyjny interfejs audio z 18 wejściami i 20 wyjściami. Clarett+ 8Pre jest wydajnym i bardzo sprawnym studyjnym centrum dla komputerów PC i Mac, które inspiruje producentów, inżynierów i artystów do tworzenia ich najlepszej pracy.

Related Posts