MONITORY STUDYJNE

Monitory odsłuchowe / monitory studyjne to jeden z najważniejszych elementów w łańcuchu sygnałowym. Jak inaczej chcesz usłyszeć to nad czym pracujesz? Jako Audiotech, jesteśmy pewni marek, które dystrybuujemy. W naszym portfolio znajdują się produkty z różnych segmentów, w zależności od Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że często jest to inwestycja na lata, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości – służymy pomocą i radą. Najlepsze monitory studyjne/odsłuchowe? Nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od preferencji brzmieniowych. Poniżej znajdziesz informacje na temat rozwiązań odsłuchowych marek: ATC Loudspeakers, Eve Audio oraz KRK Systems.

MONITORY STUDYJNE KRK

KRK Systems

Marka bardzo poważnie podchodzi do projektowania, rozwoju i wydajności. Jeśli coś jest nie w porządku, nie wchodzi na rynek, dokładność wkładają w każdy produkt. Poświęcenie ze strony producenta musi być takie samo jak poświęcenie i pasja, które wkładasz w swoje produkcje. KRK to ponad 35 lat dziedzictwa i doświadczenia w produkowaniu niezawodnych konstrukcji do monitoringu dźwięku. To ponad 35 lat pracy ze światowej sławy artystami i inżynierami dźwięku. To ponad 35 lat czystej pasji.

monitory studyjne EVE AUDIO

EVE Audio

Firma EVE Audio została założona przez Rolanda Stenza,  wieloletniego pasjonata wysokiej jakości dźwięku i posiadającego bogatą historię w branży audio. Co wyróżnia tę markę? Precyzja dźwięku, specjalny przetwornik wysokotonowy w technologii AMT, wbudowane DSP w każdy monitor, wygodny sterownik na froncie konstrukcji oraz przepotężne zaplecze inżynierskie. Czy to brzmi jak recepta na dobry odsłuch?

iso acoustic podstawki

IsoAcoustics – podstawki pod monitory studyjne

Siłą napędową opatentowanej technologii IsoAcoustics jest Dave Morrison, blisko 20 lat zaangażowany w planowanie i budowę studiów radiowych i telewizyjnych w Canadian Broadcasting Corporation, w tym stanął przed wyzwaniami związanymi z budową największego na świecie centrum multimedialnego w Toronto: ponad 1,72 miliona stóp kwadratowych, ze studiami nagraniowymi dla teatru, muzyki i zespołów kameralnych, efektów specjalnych, programów radiowych i telewizyjnych. Swoje doświadczenia przełożył na podstawki IsoAcoustics, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i poprawiają klarowność dźwięku wszystkich głośników, w tym monitorów studyjnych, domowych systemów audio i nagłośnienia.