MADE TO EXPRESS

Cztery projekty. Cztery drogi.

Główną ideą przyświecającą projektowaniu kontrolerów Launchpad i Launchkey była ekspresja. Niezależnie, czy jesteś klawiszowcem, raperem czy producentem, najważniejsze jest, abyś poprzez kolaborację z innymi wyrażał swoje emocje. Novation wraz z kilkoma niesamowitymi artystami, we współpracy z projektantami efektów wizualnych przygotowali dla Was serię filmów i wywiadów pokazujących produkty Launchpad i Launchkey w zupełnie nowym świetle. W tym tygodniu jest to:

Lord Apex + Delphino

Oto utwór „Miyagi Blueprint” w wykonaniu Lorda Apexa (wyprodukowany przez V.Don) korzystającego z Launchpada X, wzbogacony o nowe wizualizacje autorstwa Delphino Productions. Święta geometria i magiczne symbole łącząc się z muzyką tworzą melancholijną wizję, która, jak powiedział Delphino, „wypływa z miłości”.

Artykuł o kulisach powstawania projektu: tutaj

Ikonika + MUNGO

Londyński artysta MUNGO i Ikonika uzbrojona w Launchkey Mini MK3 prezentują niecodzienne, miejskie obrazy z wykorzystaniem wychoreografowanego światła, podświetlającego znajome przedmioty i specjalnie przygotowane elementy scenerii. Oglądanie tego nagrania przypomina badanie miejsca zbrodni. Jak ten quad się tam znalazł?

Artykuł o kulisach powstawania projektu: tutaj

Ashley Henry + AyChibs

Ashley Henry, artysta jazzowy, czaruje swoją obecnością i grą na Launchkey 37 MK3. Utwór o starciu kulturowym, które ma teraz miejsce w północnym Londynie został zestawiony z kontrastującymi, kolorowymi blaskami i zmanipulowanymi obrazami z kaset VHS autorstwa AyChibs, tworząc niemal kinowe dzieło sztuki.

Artykuł o kulisach powstawania projektu: tutaj

Hannah Diamond + Daniel Swan

W finale akcji MADE TO EXPRESS wystąpiła Hannah Diamond z numerem „Fade Away”, ze wsparciem Launchpada Pro MK3 i wciągających wizualizacji autorstwa Daniela Swana. Otoczona obrazami 3D, w futurystycznej scenerii, Hannah eksperymentuje i uwalnia swoją spontaniczność.

Artykuł o kulisach powstawania projektu: tutaj