Audiotech logo

Który Circuit jest dla Ciebie?

Który Circuit jest dla Ciebie?

Od innowacyjnych beatmakerów po pełnych pasji producentów, rodzina Novation Circuit ma idealnego partnera, który pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie i stworzyć popisowe występy. Zbliż się do swoich próbek dzięki Circuit Rhythm lub odkryj nowe horyzonty dźwiękowe dzięki polifonicznym silnikom syntezatorów Circuit Tracks. Niezależnie od tego, jaki masz nastrój, seria Circuit firmy Novation pomoże Ci odnaleźć swój rytm.

circuit rhythm body

Circuit Rhythm

Twoje sample w świetle reflektorów

Circuit Rhythm jest idealny do tworzenia bitów w studiu lub pracy nad kreatywnymi pomysłami, gdy tylko nadejdzie inspiracja. Nagrywaj dźwięki, graj perkusyjne rytmy, melodie lub tnij nagrane sample i buduj swoje bity za pomocą ultraszybkiego sekwencjonowania.

Inspiruj się i buduj mocne bity dzięki ośmiu wszechstronnym ścieżkom, z których każda posiada 32-krokowe patterny. Dodatkowo masz możliwość łączenia stworzonych patternów, aby mieć możliwość programowania do 256 kroków na ścieżkę. Nagrywaj dźwięki bezpośrednio do Circuit Rhythm, a dzięki bezekranowemu workflow i błyskawicznemu sekwencerowi możesz przekształcać swoje sample i tworzyć bity bez zbędnych komplikacji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zabójczych efektów, możesz nadać swoim dźwiękom nowe życie.

Sampling to serce Circuit Rhythm, więc podłącz swój telefon, gramofon lub syntezator i nagrywaj bezpośrednio do urządzenia. Następnie możesz precyzyjnie dostroić i edytować stworzone sample, aby niezwykle łatwo tworzyć nowe bity.

Circuit Rhythm idealnie wpasuje się w istniejące studio dzięki pełnowymiarowym, pięciopinowym złączom MIDI IN, OUT, THRU oraz złączam synchronizacji oraz wejściu audio. Wbudowany akumulator i możliwość rozszerzenia pamięci poprzez gniazdo kart microSD oznacza, że możesz załadować swoje ulubione dźwięki i nigdy nie musisz przestawać tworzyć. Przekształć swoje sample w zabójcze bity razem z doskonałemu samplerowi i automatowi perkusyjnemu.

Circuit Tracks

Nowy i ulepszony

Jak zawsze Novation starają się dostarczać innowacyjny sprzęt, aby napędzać Twoje twórcze wysiłki i nie inaczej jest w przypadku Circuit Tracks. Idąc w ślady swojego poprzednika, Circuit Tracks czerpie to, co najlepsze z błyskawicznego workflow Circuita. Został on jednak ulepszony dzięki bardziej wyrafinowanej i kompaktowej konstrukcji oraz nowym funkcjom produkcyjnym, które usprawnią proces tworzenia muzyki. Circuit Tracks został stworzony, aby pomóc Ci pracować instynktownie i błyskawicznie.

Circuit Tracks oferuje dwie udoskonalone polifoniczne ścieżki syntezatorów cyfrowych, dwie ścieżki MIDI i cztery ścieżki perkusyjne. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i możliwości rozbudowy pamięci masowej jest to idealny wybór do produkcji muzyki w podróży. Możesz tworzyć muzykę wszędzie tam, gdzie natchnie Cię inspiracja, a także zapisywać i przywoływać do swojego instrumentu duże biblioteki próbek i syntezatorów. Funkcje prawdopodobieństwa kroków i mutacji patternów sprawiają, że Twoja muzyka będzie się rozwijać, a 32-krokowe patterny, synchronizacja i sceny umożliwiają komponowanie kompletnych utworów.

Pójdź o krok dalej z Components

Uwolnij pełny potencjał twórczy Circuit Tracks i Circuit Rhythm dzięki Novation Components. Dzięki wizualnej rewizji i usprawnionemu działaniu, tworzenie zupełnie nowych brzmień i szablonów, ładowanie sampli i zarządzanie projektami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Funkcja Cecha Circuit Circuit Tracks Circuit Rhythm
Ścieżki
Ścieżki syntezatora
2x 6-głosowa polifonia
2x 6-głosowa polifonia
0
Ścieżki samplera
4x ścieżki bębnów
4x ścieżki bębnów
8x rozbudowane ścieżki samplingu
Ścieżki MIDI
0
2x 6-głosowa polifonia z możliwością utworzenia szablonów sterowania
0
Metronom
Nie
Tak
Tak
Wejścia audio
Wejścia audio
Nie
2x Mono
Para stereo L/R
Nagrywanie sampli
Nie
Nie
Tak (zsumowane mono)
Wysyłka na Delay/Reverb/Side Chain
Nie
Tak
Nie
Wysyłka na Grid FX
Nie
Nie
Tak
Możliwości pracy z samplami
Odtwarzanie sampli
Tylko one-shot
Tylko one-shot
Slice, Chromatic, One-Shot, Gated, Looped, Reverse
Kontrola sampli
Tune, Decay, Distortion, EQ
Tune, Decay, Distortion, EQ
Tune, Start, Length, Slope, Distortion, High-pass Filter, Low-pass Filter, Resonance
Grupy Choke
Nie
Nie
Tak
FX
Wysyłka FX
Delay, Reverb, Side Chain
Delay, Reverb, Side Chain
Delay, Reverb, Side Chain
Master Compressor
Nie
Tak
Tak
Grid FX
Nie
Nie
Vinyl Simulation, Beat Repeat, Phaser, Gater, Reverser, Auto-Filter i Digitser
Odtwarzanie nut
Tryb skal
Tak
Tak
Nie
Note Repeat
Nie
Nie
Tak
Pamięć
Liczba projektów (na paczkę)
32
64
64
Czas samplowania na paczkę
60 sekund
196,6 sekund
220 sekund

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors