novation circuit news
Zestawienia

Który Novation Circuit jest dla Ciebie?

Porównaj Circuity

Od innowacyjnych beatmakerów po pełnych pasji producentów, rodzina Novation Circuit ma idealnego partnera, który pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie i stworzyć popisowe występy. Zbliż się do swoich próbek dzięki Circuit Rhythm lub odkryj nowe horyzonty dźwiękowe dzięki polifonicznym silnikom syntezatorów Circuit Tracks. Niezależnie od tego, jaki masz nastrój, seria Circuit firmy Novation pomoże Ci odnaleźć swój rytm.

circuit rhythm body

Circuit Rhythm

Twoje sample w świetle reflektorów

Circuit Rhythm jest idealny do tworzenia bitów w studiu lub pracy nad kreatywnymi pomysłami, gdy tylko nadejdzie inspiracja. Nagrywaj dźwięki, graj perkusyjne rytmy, melodie lub tnij nagrane sample i buduj swoje bity za pomocą ultraszybkiego sekwencjonowania.

Inspiruj się i buduj mocne bity dzięki ośmiu wszechstronnym ścieżkom, z których każda posiada 32-krokowe patterny. Dodatkowo masz możliwość łączenia stworzonych patternów, aby mieć możliwość programowania do 256 kroków na ścieżkę. Nagrywaj dźwięki bezpośrednio do Circuit Rhythm, a dzięki bezekranowemu workflow i błyskawicznemu sekwencerowi możesz przekształcać swoje sample i tworzyć bity bez zbędnych komplikacji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zabójczych efektów, możesz nadać swoim dźwiękom nowe życie.

Sampling to serce Circuit Rhythm, więc podłącz swój telefon, gramofon lub syntezator i nagrywaj bezpośrednio do urządzenia. Następnie możesz precyzyjnie dostroić i edytować stworzone sample, aby niezwykle łatwo tworzyć nowe bity.

Circuit Rhythm idealnie wpasuje się w istniejące studio dzięki pełnowymiarowym, pięciopinowym złączom MIDI IN, OUT, THRU oraz złączam synchronizacji oraz wejściu audio. Wbudowany akumulator i możliwość rozszerzenia pamięci poprzez gniazdo kart microSD oznacza, że możesz załadować swoje ulubione dźwięki i nigdy nie musisz przestawać tworzyć. Przekształć swoje sample w zabójcze bity razem z doskonałemu samplerowi i automatowi perkusyjnemu.

Circuit Tracks

Nowy i ulepszony

Jak zawsze w Novation staramy się dostarczać innowacyjny sprzęt, aby napędzać Twoje twórcze wysiłki i nie inaczej jest w przypadku Circuit Tracks. Idąc w ślady swojego poprzednika, Circuit Tracks czerpie to, co najlepsze z błyskawicznego workflow Circuita, ale został ulepszony dzięki bardziej wyrafinowanej i kompaktowej konstrukcji oraz nowym funkcjom produkcyjnym, które usprawnią proces tworzenia muzyki. Circuit Tracks został stworzony, aby pomóc Ci pracować instynktownie i błyskawicznie.

Circuit Tracks oferuje dwie udoskonalone polifoniczne ścieżki syntezatorów cyfrowych, dwie ścieżki MIDI i cztery ścieżki perkusyjne. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i możliwości rozbudowy pamięci masowej jest to idealny wybór do produkcji muzyki w podróży. Możesz tworzyć muzykę wszędzie tam, gdzie natchnie Cię inspiracja, a także zapisywać i przywoływać do swojego instrumentu duże biblioteki próbek i syntezatorów. Funkcje prawdopodobieństwa kroków i mutacji patternów sprawiają, że Twoja muzyka będzie się rozwijać, a 32-krokowe patterny, synchronizacja i sceny umożliwiają komponowanie kompletnych utworów.

Circuit Tracks body

Pójdź o krok dalej z Components

Uwolnij pełny potencjał twórczy Circuit Tracks i Circuit Rhythm dzięki Novation Components. Dzięki wizualnej rewizji i usprawnionemu działaniu, tworzenie zupełnie nowych brzmień i szablonów, ładowanie sampli i zarządzanie projektami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Funkcja

Cecha

Circuit

Circuit Tracks

Circuit Rhythm

Tracks Ścieżki syntezatora 2x 6-głosowa polifonia 2x 6-głosowa polifonia 0
Ścieżki samplera 4x ścieżki bębnów 4x ścieżki bębnów 8x rozbudowane ścieżki samplingu
Ścieżki MIDI 0 2x 6-głosowa polifonia z możliwością utworzenia szablonów 0
Metronom Nie Tak Tak
Wejścia audio Wejścia audio Nie 2x Mono Para stereo L/R
Nagrywanie sampli Nie Nie Tak (zsumowane mono)
Wysyła na Delay/Reverb/Side Chain Nie Tak Nie
Wysyłka na Grid FX Nie Nie Tak
Możliwości pracy z samplami Odtwarzanie sampli Tylko one-shot Tylko one-shot Slice, Chromatic, One-Shot, Gated, Looped, Reverse
Kontrola sampli Tune, Decay, Distortion, EQ Tune, Decay, Distortion, EQ Tune, Start, Length, Slope, Distortion, High-pass Filter, Low-pass Filter, Resonance
Grupy Choke Nie Nie Tak
FX Wysyłka FX Delay, Reverb, Side Chain Delay, Reverb, Side Chain Delay, Reverb, Side Chain
Master Compressor Nie Tak Tak
Grid FX Nie Nie Vinyl Simulation, Beat Repeat, Phaser, Gater, Reverser, Auto-Filter i Digitiser
Odtwarzanie nut Tryb skal Tak Tak Nie
Note Repeat Nie Nie Tak
Pamięć Liczba projektów (na paczkę) 32 64 64
Czas samplowania na paczkę 60 sekund 196.6 sekund 220 sekund
Liczba sampli na paczkę 64 64 128
Liczba presetów syntezatorów (na paczkę) 64 128 N/D
Rozbudowa pamięci Nie microSD dla tysięcy sampli, brzmień i projektów microSD dla tysięcy sampli, brzmień i projektów
Patterny Długość patternu Do 16 steps (128 przy połączeniu) Do 32 kroków (256 przy połączeniu) Do 32 kroków (256 przy połączeniu)
Ustawienia patternów None Częstotliwość synchronizacji i kierunek odtwarzania Częstotliwość synchronizacji i kierunek odtwarzania
Prawdopodobieństwo kroku Nie Tak Tak
Mutacja patternu Nie Tak Tak
Sceny 0 16 na projekt 16 na projekt
Blokada widoku Nie Tak Tak
We/wy oraz urządzenie We/wy MIDI i sync MIDI we/wy 3,5mm 5-pin DIN MIDI IN, OUT, THRU; wyjście Sync 5-pin DIN MIDI IN, OUT, THRU; wyjście Sync
Bateria 6x AA Wbudowany akumulator litowo-jonowy Wbudowany akumulator litowo-jonowy
USB USB-B USB-C USB-C

Novation Circuit Rhythm

Circuit Rhythm jest potężnym i wszechstronnym samplerem do tworzenia rytmów i wykonywania ich na żywo. Nagrywaj sample bezpośrednio na Circuit Rhythm, potem tnij, kształtuj i resampluj swoje dźwięki z niesamowitą łatwością. Przekształć sample w unikatowe beaty z intuicyjnym i łatwym w obsłudze sekwenserem. Podkręć swoje występy na żywo brzmieniem starych taśm, płyt winylowych i ich retro skratchami. Sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji, którą możesz napotkać. Na koncertach, jak i w studiu.

Novation Circuit Tracks

Circuit Tracks to poręczny groovebox, z dwoma instancjami polifonicznego syntezatora, dwoma ścieżkami MIDI  i czterema ścieżkami samplera perkusyjnego. Zatrać poczucie czasu i obudź poczucie rytmu dzięki sekwenserowi, w którym możesz tworzyć 32-krokowe patterny, z możliwością łączenia ich w sekwencje do 256 kroków.

Related Posts