Audiotech logo
klawiatury SL logo
klawiatury z serii sl

Siła prostoty.

Klawiatury Studiologic SL to odświeżenie formuły wysokiej klasy kontrolera MIDI z klawiaturą.

Prawdziwa innowacja.

Ponad 30 lat doświadczenia w ekskluzywnych systemach klawiaturowych zostało połączone z zupełnie nowym, potężnym systemem operacyjnym. W ten sposób powstał sprzęt idealny do kontroli Twojego sprzętu i instrumentów wirtualnych, a wszystko podane w potężny, nowy sposób. Pracując razem z muzykami stworzyliśmy interfejs użytkownika, który jest idealny do szybkiej nawigacji i konfiguracji, dając przy okazji dogłębną kontrolę. SL jest gotowy, aby być w samym sercu Twojego systemu.

system klawiatury Ivory Touch

Wspaniała klawiatura w wielkim stylu.

SL88 Grand wykorzystuje najlepszej klasy klawiaturę z systemem młoteczkowym z Ivory Touch i drewnianymi klawiszami, aby dać Ci naturalne odczucie dobrze zbalansowanej klawiatury fortepianu. Każdy z klawiszy zapewnia 3 styki dla doskonałej wydajności. Rezultaty tej kombinacji są po prostu niesamowite. Od najdelikatniejszego pianissimo do najmocniejszego fortissimo, klawisze przekazują każdy niuans Twojego występu w naprawdę inspirujący sposób.

system klawiaturowy TP100/LR

Lekkość autentycznego dotyku.

SL88 Studio i SL73 Studio wykorzystują najnowszą technologię systemu młoteczkowego firmy FATAR dającą najlepsze odczucie. TP/100LR jest zdecydowanie lżejszym rozwiązaniem niż jakiekolwiek inne. Każdy z klawiszy posiada 3 styki, co zapewnia doskonałą wydajność. Z poszanowaniem pełnego ważonego dotyku i akcji klawiatury jak w prawdziwym fortepianie, nowy projekt gwarantuje bardzo płynne i autentyczne odczucia. Rezultaty tej kombinacji są po prostu niesamowite!

Forma i wydajność.

Dzięki kompaktowemu profilowi SL jest niezwykle przenośnym, profesjonalnym kontrolerem. Dzięki doskonałej integracji waży mniej niż 14 kg w wersji 88 Studio, a nawet poniżej 12 kg w wersji 73-klawiszowej. Nawet z wysokiej klasy drewnianą klawiaturą młoteczkową z gradacją ciężaru SL88 Grand waży mniej niż 21 kg. SL jest przystosowany do pracy w studio i na scenie dzięki wytrzymałej, w pełni metalowej obudowie. Rzeźbione nakładki wykonane z wysoce odpornego materiału syntetycznego doskonale osłaniają wysokiej klasy klawiaturę i zapewniają bezpieczny uchwyt podczas przenoszenia i transportu.

studiologic sl88 grand

Pełny dostęp w prosty sposób.

W centrum instrumentu znajduje się ostry jak brzytwa kolorowy wyświetlacz TFT. W połączeniu z wysokiej jakości sześciokierunkowym pokrętłem kontrolera, możesz szybko i łatwo poruszać się po wszystkich funkcjach SL. Funkcje takie jak przełączanie pomiędzy czterema strefami uzyskuje się poprzez przesunięcie kontrolera i kliknięcie. Ponownym przekręceniem tego samego pokrętła można wybrać i dostosować pożądany parametr. Proste, intuicyjne i szybkie! Dodatkowo trzy przyciski znajdujące się na prawo od pokrętła sterującego powodują powrót do najwyższego poziomu menu z dowolnego miejsca w systemie za pomocą jednego naciśnięcia.

panel sterowania klawiatur sl

Sterowanie w czasie rzeczywistym.

SL oferuje trzy kontrolery X/Y, nie tylko dla standardowej wygody, ale także dla bezpośredniej kontroli i manipulacji każdym pożądanym parametrem dźwięku. Drążek pierwszy jest sprężynowy dla obu osi – X i Y. Typowym zastosowaniem tego drążka jest kontrola wysokości dźwięku i modulacji. Drążek drugi sprężynuje tylko w osi X. Drążek trzeci ma swobodny ruch w osiach X i Y, dzięki czemu jest idealny do ustawienia panoramy, cross fadingu i kontroli pozostałych parametrów. Wszystkie drążki posiadają elegancki, aluminiowy trzonek sterujący, który jest doskonale wyważony i daje jasną informację w Twoich dłoniach.

kontrolery klawiatur Studiologic SL

System szyny magnetycznej.

Dzięki innowacyjnemu systemowi szyn magnetycznych z tyłu obudowy, możesz łatwo zamocować stojak na nuty lub płytę przedłużającą, aby ustawić swoje zapisane notatki, nuty, laptop lub tablet. Działa to tak prosto, jak wygląda. Wystarczy kliknąć klamry na tylnej szynie, aby dopasować pozycję, której potrzebujesz dla swoich akcesoriów.

System szyn magnetycznych Studiologic SL

Recenzje i testy kontrolerów Studiologic SL

studiologic numa player

Numa Player jest idealnym towarzyszem dla Twojej klawiatury SL. Zawiera 4 stałe biblioteki z wieloma instrumentami, które można przypisać do różnych stref twojego kontrolera SL. Uruchom swój komputer, iPad lub iPhone, następnie po prostu podłącz SL i zacznij grać.

numa player photo

O MARCE STUDIOLOGIC

studiologic logo

Podczas swojej ponad 60-letniej działalności Fatar zyskał renomę czołowego producenta wysokiej jakości podzespołów do klawiatur. Co więcej Fatar produkuje swoje własne instrumenty klawiszowe, które są sprzedawane jako instrumenty klawiszowe Studiologic. Od 1990 Studiologic ma w swojej ofercie nie tylko klawiatury sterujące, lecz także cyfrowe pianina oraz pedały. Godny uwagi jest również, że 2013 instrumenty klawiszowe Studiologic poszerzyły się o pierwszy syntezator Studiologic – Slegde. Jest on pierwszym syntezatorem wyprodukowanym we Włoszech od lat 80..

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors