Poznaj interfejsy z serii AudioFuse

Seria AudioFuse to wysokiej klasy interfejsy audio z najwyższej jakości przedwzmacniaczami DiscretePRO©. Zapewniają nie tylko wierne przetwarzanie dźwięku, lecz także niezrównaną jakość połączeń i intuicyjny workflow. Dodatkowo użytkownik może cieszyć się najwyższej jakości wtyczkami do przetwarzania sygnału, czy nadawania mu charakteru. Dlatego też urządzenia te zachwycą profesjonalistów, audiofilów, muzyków i wszystkich entuzjastów muzyki, którzy wymagają najlepszych rozwiązań.

Technologia DiscretePRO©

Technologia Discrete Pro© to oryginalnie zaprojektowane, najwyższej jakości przedwzmacniacze, które sprawiają, że sygnał podąża najznamienitszą, analogową ścieżką sygnałową, uwalniając każdy niuans. Niesamowicie niski ekwiwalent stosunku sygnału do szumu (EIN) na poziomie -129 dBu pozwala zebrać każdy detal, a ogromny zapas wzmocnienia na poziomie 72 dB, pozwala napędzić nawet najcichszy mikrofon wstęgowy. Dodatkowo, dynamika na poziomie 119 dB i wyjątkowo równa, perfekcyjna odpowiedź częstotliwościowa. Czego chcieć więcej…?

Mnogość połączeń

Interfejsy audio z rodziny AudioFuse oferują niespotykaną liczbę różnych połączeń. Wejścia/wyjścia mikrofonowe, wejścia/wyjścia liniowe, wejścia/wyjścia MIDI, ADAT, czy nawet podwójny ADAT (!), S/PDIF, Word Clock, wyjścia na różne pary monitorów odsłuchowych, wzmacniacze RIAA do gramofnów, wyjścia słuchawkowe, mikrofon talkback, hub USB… konfiguracja różni się w zależności od modelu, niemniej jednak właśnie za to użytkownicy docenili interfejsy audio Arturia!

Przepotężne wtyczki w zestawie

Do interfejsów z serii AudioFuse, dołączany jest pakiet oprogramowania, będący świetną kolekcją oprogramowania pozwalającego cieszyć się brzmieniem vintage’owych konsolet, efektów i syntezatorów. Pakiet AudioFuse Creative Suite pozwala użytkownikom „kolorować” klarowne brzmienie wejść DiscretePRO© za pomocą szanowanych, perfekcyjnych emulacji procesorów sygnału. Do tego w kolekcji znajduje się również zestaw świetnych syntetycznych i klawiszowych brzmień, gotowych do użycia w Twojej muzyce. Warto podkreślić, że jest to ewoluująca kolekcja, do której regularnie będą dodawane kolejne efekty/procesory, gdy Arturia wyda kolejne efekty z serii „You’ll Actually Use”. Aktualnie w skład AudioFuse Creative Suite wchodzi:

1
Trid-A Pre
Złoto przemysłu muzycznego. Wykorzystaj niezwykle rzadki dźwięk przedwzmacniacza Soho i korektora muzycznego, który bezsprzecznie dodaje smaku niezliczonym bestsellerom od ponad pół wieku.

2
1973-Pre
Zainspirowany niezwykle wpływowym, studyjnym, brytyjskim brzmieniem Arturia 1973-Pre jest kluczem do uzyskania harmonicznie ekscytującego, solidnego brzmienia z lat 70.

3
V76-Pre
Klucz do uzyskania brzmienia White Album”. Ponieważ właśnie te nowo opracowane, niemieckie, skonstruowane na lampach przedwzmacniacze, były uwielbiane przez Abbey Road.

4
Mini-Filter
Legendarny, gładki filtr drabinkowy dra Roberta Mooga. Dokładnie odtworzony i zaktualizowany nie tylko o dodatkowe LFO, lecz także obwiednię i sekwencer krokowy.

5
Comp FET-76
Wzorowany na najbardziej pożądanym kompresorze, jaki kiedykolwiek stworzono, ta rekreacja 1176 sprawia, że wszystko brzmi lepiej.

6
Delay TAPE-201
Arturia Delay TAPE-201 zapewnia wszystko, co lubisz w brzmieniu vintage’owych delayów taśmowych, ale z niezawodnością i wszechstronnością oprogramowania.

7
Rev PLATE-140
Jedwabiście gładki, rezonansowy dźwięk starych płytowych pogłosów ukształtował brzmienie wielu kultowych wykonań wokalnych, dodaje perkusji “to coś” i sprawia, że miksy brzmią spójnie.

8
Analog Lab Lite
Ponad 600 niesamowitych brzmień klawiszowych jak i syntetycznych, pochodzących z wielokrotnie nagradzanej kolekcji V Collection. Swoiste mini muzeum legendarnych brzmień.

AudioFuse Control Center

Wszechstronne oprogramowanie kontrolne

Oprogramowanie kontrolne AudioFuse Control Center pozwoli Ci przejąć pełną kontrolę nad wejściami, wyjściami, czy dowolnie konfigurowalnymi szynami odsłuchowymi. Całość jest bardzo intuicyjna, a więc z łatwością dostosujesz interfejs do swoich potrzeb, czy do potrzeb sytuacji w której się znajdziesz.

Który z nich wybierasz?

AudioFuse2-Top

AudioFuse

Najbardziej kompaktowy z całej serii. Równie mocny. Sprawdzi się również w terenie.

Arturia AudioFuse 8Pre front

AudioFuse 8Pre

Najwięcej przedwzmacniaczy. Nie tylko interfejs, ale również expander. Możliwość montażu w racku.

Arturia AudioFuse Studio top

AudioFuse Studio

Najbardziej wszechstronny interfejs audio. Potęga w czystej postaci. Pełna kontrola pod ręką.